• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefunguje mi pozeranie filmov na strem cinema cz/sk
#1
Ahojte ... zapnem si stream cinema sk cz vyberiem film zapnem ho chvilu sa to toci a vrati sa to naspat na film ... user a heslo mam v poriadku ucet na kra.sk zaplateny ... islo mi to a pred par dnami mi to prestalo fungovat ... uz som to aj reinstaloval a nic nepomaha ... mam to nainstalovane na firestick 4k  ... moze mi niekto poradit co mam s tym robit ? dik
  Odpovědět
#2
No vidíš mne zas od dnes nefunguje splachovač na hajzli , ale bez logu akosi ani opravár nebude vedieť čo s tým Big Grin
a dakujeme za dnešnu registračku naozaj si myslíte že sme taký sprostý a nevidíme čo vidíme ?  Dodgy
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#3
@"drsmoky" : su dve moznosti
1) je problem so suborom, ktory chces prehrat
2) zaplatene mozes mat, ale mas aj aktivovane to predplatne? prihlas sa na kra.sk a uvidis, ci mas este aktvine predplatne.
ak by si mal zle meno/heslo, tak by ti to pisalo, ze mas zle meno/heslo. Predpokladam, ze je to moznost 2) a teda musis si aktivovat zakupenu predplatne, ktore mas v poukazkach.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
(14.10.2020, 18:15)BBaron Napsal(a): @"drsmoky" : su dve moznosti
1) je problem so suborom, ktory chces prehrat
2) zaplatene mozes mat, ale mas aj aktivovane to predplatne? prihlas sa na kra.sk a uvidis, ci mas este aktvine predplatne.
ak by si mal zle meno/heslo, tak by ti to pisalo, ze mas zle meno/heslo. Predpokladam, ze je to moznost 2) a teda musis si aktivovat zakupenu predplatne, ktore mas v poukazkach.


BBaron mam predplatene , meno/heslo je dobre ... na pc mi to ide ... na firestick mi to doteraz islo a zrazu to prestalo ist par dni dozadu...
  Odpovědět
#5
tak potom je tu este moznost cislo 3: mas plny disk a neda sa streamovat.
pripadne ak chces rychlejsie vyriesit problem, tak potom postupuj podla: https://forum.cder.sk/thread-1.html
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
(14.10.2020, 19:05)BBaron Napsal(a): tak potom je tu este moznost cislo 3: mas plny disk a neda sa streamovat.
pripadne ak chces rychlejsie vyriesit problem, tak potom postupuj podla: https://forum.cder.sk/thread-1.html

mam 2.2gb volneho miesta ... dufam ze to staci ... a postup som urobil podla toho hore ...
  Odpovědět
#7
Dnes som si chcel spusti SC, no skončím na hláške: invalid credential , a že nemám aktívne predplatné. Po prihlásení na kra.sk mám predplatné platné ešte 89 dní. Kupoval som ho presne pred 3omi mesiacmi (nejaká letná akcia bola na pol roka) ale vyzerá to tak, ako by mi v SC platilo iba na 3 mesiace :/. Viete mi poradiť niekto?
Na podporu kra.sk som už písal... Ďakujem
MiBox3 + Mi Stick, KODI 20.2
  Odpovědět
#8
Tak v první řadě zkontroluj přihlašovací údaje v doplňku.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#9
@"dalid2" ak ti na kra.sk pise, ze mas 89dni, tak by si mal mat aj v plugine 89dni. Ak ti pise, invalid credential, tak treba zadat spravne prihlasovacie udaje v nastaveni pluginu SC. Potom by ti to malo vsetko fungovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Ďakujem, na novo som prepisal meno a heslo a doplnok funguje.
MiBox3 + Mi Stick, KODI 20.2
  Odpovědět
#11
Bude nova verze na kodi 19?
  Odpovědět
#12
Zdravím vedel by mi niekto poradiť nechce mi cez SC keď urobím speed test nič namerat potom aj keď púšťam filmy tak niekedy sekajú niekedy nejdu vôbec zapnúť nad 10GB niekedy nezapnem vôbec a keď mi to začne viac blbnut nezapnem už žiadny.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)