• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky a Stream Cinema
#1
Zdravím, idem s otázkou v momentálnej situácii. Platiť si titulky.com premium alebo odporúčate nejaký addon na kvalitné titulky k obsahu? Alebo počkať na nejaký "deal" medzi SC a Titulky.com? BTW angličtinu mam veľmi dobrú, len sledujem obsah čo je aj Japonsky (učiť som sa ešte nezačal, ale už sa na tom pracuje Big Grin ), pripadne inej krajiny ako stredno východná Európa.

Dikes za postrehy

R
  Odpovědět
#2
Hm ... A čo takto si položiť tvoju otázku takto ... Podporiť, alebo nepodporiť nejakým tým grošom tvrdú prácu prekladateľa, ktorý to robí vo svojom voľnom čase a napr. tak okráda svoju rodinu, aby som ja mohol pozerať super film , či seriál ?
  Odpovědět
#3
@petertomasy ved mne to problém nerobí podporiť Smile ale ak príde info, že napríklad bude niekto iný robiť titulky a bude treba premium tam, nechcem zbytočne platiť na 2 miestach. Preto sa pýtam,nie preto, že by som tých pár € nepoužil, len ich chcem použiť na správnej stránke.
  Odpovědět
#4
este je opensubtitles.org .... tam su tiez titulky. v plugine sa snazime, aby bolo co najviac titulkov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@Bbaron aha no o opensubtitles som nepočul? Odkiaľ stiahnuť? Sú aj pre japonské veci a Áziu? Lebo ta varianta po titulky.com v plugine, nevie vyhľadať všetko.
  Odpovědět
#6
nepouzivam titulky, takze ti neviem pomoct....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)