• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buffering
#1
Prosím vás mohol by mi niekto poradiť . Už páru dní mi vkusne bufferuje. 4k mi vôbec neprehraje zastaví sa to hneď na začiatku. Rýchlosť mám dobrú žiaden problém pri prehrávaní 4k z netflix. Ten nový film charodejky sa spustí a hneď zástavy a to je 1080p.. prvé 3 mesiace mi to šlo ok. A odkedy som zaplatil na 12m mám toto. Dá sa niečo nastaviť aby to šlo ok? Ďakujem
  Odpovědět
#2
(26.10.2020, 23:02)Trengy Napsal(a): Prosím vás mohol by mi niekto poradiť . Už páru dní mi vkusne bufferuje. 4k mi vôbec neprehraje zastaví sa to hneď na začiatku. Rýchlosť mám dobrú žiaden problém pri prehrávaní 4k z netflix. Ten nový film charodejky sa spustí a hneď zástavy a to je 1080p.. prvé 3 mesiace mi to šlo ok. A odkedy som zaplatil na 12m mám toto.  Dá sa niečo nastaviť aby to šlo ok? Ďakujem
Mam stajny problem. 2-3 mesice jelo vsechno dobre, nez v patek vecer zacal buffering. 
Ja neziju v CZ/SK a myslim ze provider blokuje streamy. Koupil sem si VPN, instaloval na receiver a od te doby uz to je lepsi, i kdyz treba novy Borat film se seka dale. 
Nevim jestli je problem na me strane nebo na serveru kra?
  Odpovědět
#3
Je to naprosto nepoužitelné, dvě minuty to běží a 20 sekund se to načítá a pořád dokola. Děje se to ve večerních hodinách.
  Odpovědět
#4
(04.11.2020, 22:29)deMARCOcz Napsal(a): Je to naprosto nepoužitelné, dvě minuty to běží a 20 sekund se to načítá a pořád dokola. Děje se to ve večerních hodinách.
pral bych si taky, aby se s tim neco udelalo. jak je vecer tak se to seka. odpoledne bez problemu.

problem z me strany nebude... mam 250mb/s internet, 4ms ping. nemuze se nekdo na to podivat, jestli to nebude na serveru treba? pouzivam servis rad, takhle ale to neni mozne :/
  Odpovědět
#5
chlopy, musite skusit napisat na podporu kra ... tu to nevyriesite a ani ja
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
Tohle je odpověď z Kra...

Radi by sme Vás informovali, že kra.sk neposkytuje obsah, ale iba
zabezpečený úložný priestor na internete. Podporu pre klientské
aplikácie tretích strán, ktoré pristupujú k sprístupneným súborom
používateľov v našom systéme (ako napr. Kodi alebo Stream Cinema)
neposkytujeme.

Podľa toho, čo sme zistili na internete, informácie a podporu ku
komunitnému projektu Stream Cinema nájdete pod: https://forum.cder.sk
  Odpovědět
#7
Ked napises na podporu, ze ti bufferuje stream, tak je to jasne. Musis napisat, ze ti ide pomaly download ... Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
ahojte, eviduje niekto buffering aj tieto dni ? mam x96 max plus2 4/64, aktualne je tam nahodena povodna rom android 9 od vyrobcu, no 4k streamy cely den buferuju, 2 minuty ide ok, nasledne hlaska prilis pomaly zdroj, stb ja kablom napojeny na optiku 600/60, s rychlostou problem nieje, skusam opakovane stream cca 66gb - film 2012, no buffering je stale, ci na matrix 19.1 alebo na starsom 18.9 leila, dakujem za rady
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)