• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi beta 19 Matrix
#1
V beta verzii nejdú niektoré
video doplnky a aj stream cinema. Napísalo že ich nepodporuje a ani nejdú manuálne inštalovať.
  Odpovědět
#2
Mne sa na TV Sony AF9 automaticky zaktualizovalo KODI na 19 Matrix a skutočne vypadli všetky CZ SK doplnky. Rozchodil som Stream Cinema Community s účtom na Webshare.
  Odpovědět
#3
No a nebude to náhodou tím, že Kodi 19 je stále betaverze?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
Thumbs Down 
Do prdele, platím si to tak proč mi nejde kodi??? Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
  Odpovědět
#5
(21.11.2020, 21:01)Mashfedex Napsal(a): Do prdele, platím si to tak proč mi nejde kodi??? Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
KODI funguje, nejdú doplnky. Mňa to štve taktiež, no myslím, že chce len čas aby to prispôsobili na ten 19 Matrix. Češi to už majú. Stream Cinema Community šlape dobre, menej mi mrznú filmy (mám slabšiu rýchlosť net pripojenia).
  Odpovědět
#6
(21.11.2020, 20:59)PetrM Napsal(a): No a nebude to náhodou tím, že Kodi 19 je stále betaverze?

Ja som beta verziu využíval vždy a fungovalo to teraz som musel prejsť z beta verzie na normálnu aby mi fungoval stream cinema cz/sk
  Odpovědět
#7
@"yogi60" KODI 19 preslo na python3. problem je v tom, ze SC pouziva nejake dalsie doplnky, ktore niesu kompatibilne s KODI19 a preto treba riesit aj to, alebo sa "osamostatnit" a poriesit si to po svojej linii...toto nieje vobec sranda, aby ostala zachovana funkcionalita doplnku. je to stale v rieseni, ale akosi je malo casu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
(23.11.2020, 15:02)BBaron Napsal(a): @"yogi60" KODI 19 preslo na python3. problem je v tom, ze SC pouziva nejake dalsie doplnky, ktore niesu kompatibilne s KODI19 a preto treba riesit aj to, alebo sa "osamostatnit" a poriesit si to po svojej linii...toto nieje vobec sranda, aby ostala zachovana funkcionalita doplnku. je to stale v rieseni, ale akosi je malo casu.

A ako cestou sa chceš ísť ty ako tvorca doplnku? Ja som s tvojim SC spokojný.
  Odpovědět
#9
Aj ja som spokojný s SC a nechcel by som meniť.
  Odpovědět
#10
@"BBaron" a pracuje sa na tom SC v python3? Pravdepodobnosť vydania, napriek nedostatku času je cca kedy?
  Odpovědět
#11
(24.11.2020, 18:45)Neis Napsal(a):
(24.11.2020, 16:37)mirkoH Napsal(a):
(24.11.2020, 12:06)daf8 Napsal(a):
mirkoH Napsal(a):@"BBaron" a pracuje sa na tom SC v python3? Pravdepodobnosť vydania, napriek nedostatku času je cca kedy?
Áno, to som spravil, je pravda, že to ide. Len je to trochu iné a je potrebný mať webshare účet, ktorý som musel zaplatiť. To by nebol až taký problém, ale mal som zaplatený účet na kra.sk, ktorý mi je tým pádom na nič. Respektíve na pc mi ide aj starý aj nový SC (neaktualizované na 19 Matrix), problém je na android TV, kde sa nedajú zastaviť aktualizácie.
Aktualizace se dají zakázat přímo v Google storu v nastavení..
Áno, máš pravdu, ale mal som nastavené automatické aktualizácie a z toho dôvodu mi to aktualizovalo na 19 Matrix. Po zrušení automatickej aktualizácie a odinštalovaní 19 Matrix som nainštaloval 18.9 Leiu a všetky doplnky CZ SK šlapú bez problémov. Ide aj starý Stream Cinema a aj nový Stream Cinema Community a používam aj Soubory Online. Ďakujem za odpoveď a prajem veľa zdravia.
  Odpovědět
#12
Tak dnes probíhá automatická aktualizace na Kodi 19 v Google Play a doplnek mi bohuzel v repu neukáze (zkousel jsem vsechny tri verze repa), asi jeste tedy není kompatibilní. Poradíte prosím? Musím downgrade na Kodi 18.9?
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět
#13
@"aafroman" zatial musis downgrade ... verzia SC, ktoru mam este nieje uplne pulikovatelna. Ono ked som pozeral github, tak pre KODI 19 tam mali celkom dost vela bugov a popravde som neveril, ze by vyhodili stable verziu s viac ako 80bugmi ... ale uz im to asi nedalo ... uz pri KODI 18 stable to podolo podobne a nasledne pol roka fixovali chyby....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Kde to půjde, tak to udělám, ale třeba známej to má v Xboxu, tam se asi down udělat nedá, ani ty různé Atv asi nepůjdou tak hladce. Zlatej CoreElec.
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)