• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Používání SC v zahraničí
#1
Lightbulb 
Ahoj,

možná hloupý dotaz, nikde jsem ho zatím tady nenašel, nebo jsem slepý jak patrona :-)

Mám rodinu v zahraničí, a rádi by používali taky SC (Stream Cinema CZ SK), už právě proto, že jsou tam české a slovenské věci. 
Otázka je tato: je to možné, když si založí účet na kra.sk a zaplatí předplatné, používat SC třeba v Anglii nebo Německu? Případně co mají udělat aby SC v Kodi používat mohli.
Děkuji za odpověď   Blush
  Odpovědět
#2
pouzivat sa to da, ale je treba, aby im niekto z SK zalozil ucet na kra ... potom ho mozu pouzivat po celom svete....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(29.11.2020, 03:23)BBaron Napsal(a): pouzivat sa to da, ale je treba, aby im niekto z SK zalozil ucet na kra ... potom ho mozu pouzivat po celom svete....

Děkuji ti moc za odpověď, ještě jen doplnění, předpokládám, že účet může být založený i v ČR, je tak?
 :-)
  Odpovědět
#4
@"Pink-Panther" skus to ;-) ale nakolko je tu vela ludi z CZ, tak predpokladam, ze to ide....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Zdravim hledam nekoho kdo by mi zalozil ucet na kra.sk.
Predem diky
  Odpovědět
#6
@"Alcha" ahoj nie je problém ale máš vypnuté SS tak my napíš ak chceš rád ti pomôžem
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#7
(08.12.2020, 17:34)GrgoPitic Napsal(a): @"Alcha" ahoj nie je problém ale máš vypnuté SS tak my napíš ak chceš rád ti pomôžem
Napsala jsem ti.
  Odpovědět
#8
Chci potvrdit, že SC jede i v zahraničí :-)
  Odpovědět
#9
AhojSmile
Ja som bratovi registroval kra u nas ale momentalne je v Moskve a nevie sa pripojit na stream cinema. Ostatne doplnky ako joj, ta3 idu len na stream mu pise connection error a nedostane sa ani k ponuke filmov. Je nejake obmedzenie pre Rusko? DikesSmile
  Odpovědět
#10
@"shortcut" nieje ziadne obmedzenie o ktorom by som vedel. Odporucam skontrolovat nastavenie datumu a casu, ked sa nevie dostat ani k menu na stream cinema. Pripadne nech skusi otvorit stream-cinema.online cez browser, ci mu to pojde.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
Vdaka za radu. Vyskusa to Smile
  Odpovědět
#12
Svagrovi som zalozil ucet kra. Na Slovensku, vsetko fungovalo 100%
Ale v Grecku mu to nejde, Vsetky filmy na stream cinema mu sekaju a nedaju sa pozerat, aj tie v uplne slabej SD kvalite, pritom internet ma dost rychly, cca 100Mbps. Nevite poradit co ma nastavit, alebo kde je problem?
  Odpovědět
#13
@"shimie" v prvom rade treba skusit zmerat rychlost na speedtest.net na slovensky server  SWAN


Po zmerani rychlosti na tento server, treba ist do nastavenia SC a tam si vybrat "Streamy" a zaskrtnut "Automaticky vyber streamu". To mu spristupni dalsie nastavenie, kde si musi nastavit "Max. datovy tok v Mbps" na cislo, ktore nameral v speedteste.

dalsia vec je, ze treba nastavit buffer. 
Pre uplne neznalych, treba ist do nastavenia SC, tam bybrat "Po starte" nasledne kliknut na "Nastavenie KODI video cache podla volnej RAM". Otvori sa okno, kde sa daju zadavat cisla. Treba potvrdit cislo 80 a pokracovat podla toho, co bude pisat KODI. Ked tymto procesom prejde, tak treba vypnut a zapnut KODI. mal by byt uz nastaveny buffer podla dostupnej RAM.

Ak toto vsetko nebude fungovat, tak potom je treba napisat na podporu kra.sk a snad pomozu lepsie...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)