• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekajú mi filmy seriály
#1
Dobrý deň neviete mi poradiť prečo mi sekajú filmy seriály aj pri najnižšej kvalite ? Kontaktoval som aj poskytovateľa internetu poslal mi technikou a že s ich strany je všetko poriadku. Používam Tesla MediaBox x700 pro , Upload internetu mám okolo 7,5-8. Ďakujem za odpoveď.
  Odpovědět
#2
upload je ti na dve veci .  čo download ?  aj 20 mb/s  je málo.  potrebuješ minimálne  30 mb/s  .  a až sa niekto  v rodine pripojí na youtube  tak aj to je málo . a zabudol som na wifi . len cez kábel.
♕♕♕♕
  Odpovědět
#3
(06.12.2020, 13:40)duo4k Napsal(a): upload je ti na dve veci .  čo download ?  aj 20 mb/s  je málo.  potrebuješ minimálne  30 mb/s  .  a až sa niekto  v rodine pripojí na youtube  tak aj to je málo .  a zabudol som na wifi .  len cez kábel.
ty jsi asi taky slušný odborník Big Grin
  Odpovědět
#4
@"Jaalenja90" treba byt trocha viac konkretny. Pri streamovani su dva druhy "sekania".
  • Jedno sekanie je sposobene tym, ze zariadenie nestiha dekodovat a synchronizovat zvuk s obrazom. V tomto pripade treba nastavit preposielanie zvuku do TV. Viac o tomto nastaveni sa docitas na: https://stream-cinema.online/install#audio
  • druhe sekanie je sposobene rychlostou internetu, kde KODI nezvlada stahovat prehravany subor. Tu je viacero moznych pricin:
  1. Ta asi najcastejsia je problem v domacej sieti. Ak je zariadenie, ktore prehrava subor pripojene cez wifi. Aby problem s wifi eliminoval, odporucam pripojit zariadenie cez LAN. Ak to nieje mozne, tak odporucam skusit s mobilom premerat silu signalu. 
  2. Druhy problem s rychlostou internetu je samotny poskytovatel internetu. V dnesnej dobe sa poskytovatelia "predbiehaju" v tom, kto da komu vacsiu rychlosti internetu za co najnizsiu cenu. Spoliehaju sa pri tom na to, ze nikto nebude predsta stahovat 24/7 ... ked ale predaju vsetkym svojim zakaznikom 1Gbps pripojenie do internetu, ale oni sami maju max 10Gbps pripojenie, tak mozu v podstate v jeden moment poskytovat ten 1Gbps len  10ludom (to je len obrazne napisane). Ak ale tych zakaznikov je viac, tak dochadza k obmedzovaniu rychlosti. Tu sa da jedine kontaktovat svojho poskytovatela a donutit ho pozriet sa na graf vytazenosti a verit mu, ze hovori pravdu, ked tvrdi, ze linka nieje vytazena. 
  3. Treti dovod je tiez tak trocha sposobeny poskytovatelom internetu, ale trocha iny. Smerovanie na servre kra.sk ide "zlou" cestou. Skus kontaktovat support kra.sk a vysvetli im problem, snad ti budu vediet pomoct.

snad som ti dostatocne objasnil problematiku ... ak by bol este s niecim problem, tak kludne napis....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Ahojte. Neprezieravo som nemal vypnite automatické aktualizácie a tak mám nechtiac Kodi 19. Doplnok som aktualizoval, film/seriál sa spustí ale než zvuku. Viete mi pls poradiť? Android TV/Mi box S.
Ďakujem
Xiaomi Mi Tv Box S --> Android TV 8.1 --> Kodi 18.9
  Odpovědět
#6
Ahoj, přidám se dotazem. Od doby přechodu na kodi 19, mám problém že se občas sekne film/seriál. Nejdřive to bylo nepatrný záškub, teď už to je 2-3s. Zkusil jsem přeinstalovat úplně kodi, měnil jsem i cache. A beze změny. Vypadá to jalo by se stream na chvíli zapauzoval.
Použivám hw nvidia shield pro 2019 zapojeno přes LAN.
Poskytovatel T-Mobile 100mbit
Nemáte někdo zkušenost s tímto?
Díky
  Odpovědět
#7
@"Kejml" mam rovnaky problem, ale stane sa to len raz po spusteni streamu a potom uz nie. Zatial som neprisiel na dovod, preco sa to tak deje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
"BBaron" přesně totéž je u mě. Jednou po spuštění streamu, potom už ne. Začalo to před nejméně čtrnácti dny.
  Odpovědět
#9
Tak mě se to děje v průběhu filmu několikrát.
No nic aspoň vím, že nejsem sám Smile
  Odpovědět
#10
@Kejml to bude nieco ine, ty mas proble s bufferom
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
Tak dnes velké překvapení. Všechno chodí jako hodinky, ty švýcarské.

6.10.2021 - Tak dnes zklamání. Opět vše jako předtím.
  Odpovědět
#12
Prosim vas mam problem so spustením (teda vlastne nespustenim) stream cinema na verzii Kodi 19.1 . Doplnok sa ani len neotvori a len sa v logu ukaze error a nieco s pythonom. Neviete niekto poradit co by sa s tym dalo robit? Preinstalovanie ani reštart nepomohli. Dakujem
  Odpovědět
#13
(05.10.2021, 00:26)BBaron Napsal(a): @Kejml to bude nieco ine, ty mas proble s bufferom

Bude stačit upravit cache paměť?
  Odpovědět
#14
@"hoppan" precitaj si ako spravne nahlasovat chyby (navod najdes na: https://forum.cder.sk/thread-1.html)

@"Kejml" teoreticky ano ... ono zalezi aj na FUP od tvojho providera ... pripadne napis na podporu krasky, ze mas problem s rychlostov STAHOVANIA suborov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
To fakt sa neda nič robit?seka jak blbe.poslednych par mesiacov cee zle
  Odpovědět
#16
@"zuzana.tokeova" co pre teba znamena "seka jak blbe"? skus si precitat https://forum.cder.sk/thread-1.html a mozno ti potom budeme vediet pomoct....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#17
Ahoj. Potrebujem radu. Doteraz mi prehrávanie filmov išlo bezproblémovo ale odkedy som menil rýchlosť netu na vyššiu, stále mi iba bufferuje a veľmi pomaly načítava. Nerobil som žiadne iné nastavenia. Ďakujem
  Odpovědět
#18
Ahoj. Mám android krabicu TX3 pro. Existujú aj lepšie alebo mi postačuje táto? Dá sa ju aj nejak aktualizovať na novšiu verziu. Ďakujem za radu.
  Odpovědět
#19
@"Tomo14877" co znamena, ze ti sekaju serialy? pripadne si precitaj: https://forum.cder.sk/thread-26.html
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)