• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kra rýchlosť posledné dni
#1
Máte tiež ten problém posledné dni.Predtym som nemal taký problém všetko šľapalo a to už používam od prechodu s ws na kra.
  Odpovědět
#2
Áno, zrovna som prehľadával toto fórum, aby som našiel pomoc. Tiež používam KRA od prechodu a všetko holo super, posledné týždne je problém pozerať veľké súbory.
  Odpovědět
#3
Tak já včera koukal na Tenet verzi 66 Gb a bez problémů..
  Odpovědět
#4
No fakt neviem teraz som stahoval napriklad a najvysia rychlost bola 2000kb za sekundu predtym som mal cez 3500 je to pomalsie citit to.Pisal som aj na krasku vcera na podpore a ziadna odpoved zatial
  Odpovědět
#5
1    *        *        *    Request timed out.
  2    10 ms    12 ms    50 ms  192.168.82.1
  3    8 ms    18 ms    4 ms  10.255.252.45
  4    3 ms    3 ms    3 ms  188.120.0.46
  5    2 ms    2 ms    2 ms  188.120.0.45
  6    5 ms    4 ms    4 ms  188.120.10.129
  7    12 ms    12 ms    19 ms  brat-pe1-six.e-max.sk [188.120.0.2]
  8    11 ms    11 ms    15 ms  brat-igw1-six.e-max.sk [188.120.0.3]
  9    11 ms    11 ms    11 ms  cust-emax.cdn77.com [156.146.32.2]
10    18 ms    21 ms    18 ms  supernetwork.peering.cz [91.213.211.100]
11    19 ms    19 ms    21 ms  po2.prg-ttc1-klec-core-2.superhosting.cz [88.86.96.47]
12    19 ms    19 ms    19 ms  s01.kra.sk [95.168.220.2] 


Rozumie sa niekto do toho??Mam dobre pripojenie ci to chodi ako chce??
Server je na Slovensku nie a ide to dookola cez cz
  Odpovědět
#6
No on ten server s01.kra.sk je v Česku, viz:

https://conmet.cz/lokalizace-ip-zjisteni....168.220.2
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#7
No mne bohužiaľ načítava filmy aj seriály, keď majú vyšší tok pre kvalitu len tak časom, v rohu mi napíše, že mám pomalý zdroj, hodí kolečko a o chvíľu sa rozbehne. Robí mi to od kedy raz na pol dňa zmizly všetky dabované seriály, neviem, či ste si toho niekto vtedy všimli, ale mňa to dosť vystrašilo. Potom bol asi dva dni neskutočne pomalý systém a keď to dali do poriadku, tak od vtedy sa mi to deje. Viem 100% že mám kvalitný router asus 88u a môj fire stick 4k má tiež dostatočne dobrý príjem dát, viem to aj preto, že keď som to nepúšťal cez kra, tak to naskočil behom sekundy a ani jeden medzi loading. Nesťažujem, som všeobecne rád, že niečo takéto existuje, na druhej strane je mi nesmierne ľúto, že mám 500Mbps internet a všetko zariadenie prípravené tak, aby to bolo fantastické a niekedy si ten hdr obraz jednoducho nemôžem užiť. Keby sa tu nájde nejaká rada od niekoho kto vie ako niečo lepšie nastaviť, či už v routri otvoriť porty, alebo niečo, bol by som určite veľmi vďačný. Kľudne by som si za vyššiu rýchlosť od zdroju aj priplatil, keby to ponúknu. Ale tam mi napísali, že všetko už majú v poriadku. Žijem v Severnom Írsku, ak teda poloha hrá nejakú rolu.
  Odpovědět
#8
(09.12.2020, 08:49)beepee Napsal(a): No on ten server s01.kra.sk je v Česku, viz:

https://conmet.cz/lokalizace-ip-zjisteni....168.220.2
no ono keby sa tu niekto nasiel co by to niekto vysvetlil co rozumie kde je chyba lebo fakt nemal som ziadne problemy doteraz preto som to hodil sem ci nahodou nie je problem v routri
  Odpovědět
#9
Vyskusaj si zmerat rychlost cez rozne sluzby:

fast.com
speedtest.net
projectstream.google.com/speedtest
www.speedmeter.sk
www.rychlost.sk

Priamo pre Kodi existuje doplnok:
https://kodi.wiki/view/Add-on:Speed_Tester

Toto som necital, ale mozes skusit ist podla postupu a skusit cez pocitac, ci to je v routri, alebo nie.

https://techbox.dennikn.sk/temy/navod-i-...ripojenia/

ked merias latenciu (ping) tak to ti pri pozerani filmov az tak nepomoze, to by si mal skor problem pri hrani hier.
(nizsie cislo je lepsie pri latencii)
  Odpovědět
#10
(10.12.2020, 12:22)marulinko Napsal(a): Vyskusaj si zmerat rychlost cez rozne sluzby:

fast.com
speedtest.net
projectstream.google.com/speedtest
www.speedmeter.sk
www.rychlost.sk

Priamo pre Kodi existuje doplnok:
https://kodi.wiki/view/Add-on:Speed_Tester

Toto som necital, ale mozes skusit ist podla postupu a skusit cez pocitac, ci to je v routri, alebo nie.

https://techbox.dennikn.sk/temy/navod-i-...ripojenia/

ked merias latenciu (ping) tak to ti pri pozerani filmov az tak nepomoze, to by si mal skor problem pri hrani hier.
(nizsie cislo je lepsie pri latencii) 

Dakujem rychlost by bola dobra na tie stredne streamy dobra mam 30 az 35 mbps rychlost.Ano ping je samozrejme najviac potrebny pre hry ale ked nieco streamujes zo serveru tak podla mna ta odozva tam tiez hra rolu.
  Odpovědět
#11
@"barabas" ak si nenapisal na podporu kra, tak tam napis. Tu na fore to je zbytocne pisat. na s01.kra by si nemal ist, to je CZ server a teda urceny hlavne pre CZ ludi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
(10.12.2020, 14:20)BBaron Napsal(a): @"barabas" ak si nenapisal na podporu kra, tak tam napis. Tu na fore to je zbytocne pisat. na s01.kra by si nemal ist, to je CZ server a teda urceny hlavne pre CZ ludi.
Prepáč pomýlil som sa na podporu som písal pred troma dnami žiadna odpoveď neprišla hlavný dôvod že som to hodil tu neviem kde je chyba ci u mňa alebo u krásky preto som tu hádzal ten tracert ci náhodou tu nie je niekto kto sa do toho vyzná nechcem hádzať chybu zbytočne na kra keď môže byt chyba u mňa ale fakt už ani 4 gb film sa nedá pozerať
  Odpovědět
#13
@"barabas" akeho mas providera? Ak mas e-max.sk tak ten by mal smerovat traffic na b01. pozri si https://forum.cder.sk/thread-1.html a posli mi kodi.log aby som sa pozrel na to, co sa ti v KODI deje pri prehravani.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Proč tvůj plugin funguje pouze přes kra.sk? Proč nefunguje pro více úložišť?(ulož.to atd.)
  Odpovědět
#15
(11.12.2020, 18:25)BBaron Napsal(a): @"barabas" akeho mas providera? Ak mas e-max.sk tak ten by mal smerovat traffic na b01. pozri si https://forum.cder.sk/thread-1.html a posli mi kodi.log aby som sa pozrel na to, co sa ti v KODI deje pri prehravani.
Musel som dať do archívu príliš dlhy log a pripojiť tiež nechcelo ako príloha.Áno môj provider je e -max správne.


Přiložené soubory
.zip   kodi.zip (Velikost: 9.28 KB / Stažení: 3)
  Odpovědět
#16
(11.12.2020, 21:04)Kodi Napsal(a): Proč tvůj plugin funguje pouze přes kra.sk? Proč nefunguje pro více úložišť?(ulož.to atd.)
Prečo by mal fungovať cez ulož to??Podľa mňa je úplne jedno kde sa to ukladá hlavne nech to funguje. Mne nevadilo ani zo začiatku prešlo z ws na kra, akurát sa zdvihla trošku cena po prechode ale aj tak za tu cenu si myslím bez konkurencie. Akurát že ja mam problém momentálne neznamená že problém je na strane krásky priznávam že môže byt chyba u mňa možno router možno provider ma momentálne problémy neviem.
  Odpovědět
#17
Ja osobne som tam písal teda druhý krát a odpísali mi hneď, čo sa týka ich supportu, nemôžem sa sťažovať. Odpísali presne toto, citujem
,, Dobrý deň,
servery máme iba na SK a CZ. Skúsili sme pre Vášho providera vybrať
server s čo najlepším spojením. Prosím otestovať. "
Neviem teda ako presne to urobili, ale od vtedy všetko ide jak hodinky.
  Odpovědět
#18
(16.12.2020, 14:53)Oup Napsal(a): Ja osobne som tam písal teda druhý krát a odpísali mi hneď, čo sa týka ich supportu, nemôžem sa sťažovať. Odpísali presne toto, citujem
,, Dobrý deň,
servery máme iba na SK a CZ. Skúsili sme pre Vášho providera vybrať
server s čo najlepším spojením. Prosím otestovať. "
Neviem teda ako presne to urobili, ale od vtedy všetko ide jak hodinky.
Ano odpisali mi na prvy email potom ma poziadali nech stiahnem 3 subory nech vyskusam rychlost odpisal som ze rychlost sa nezmenila a na druhy email mi zatial neodpovedali
  Odpovědět
#19
Ahoj tipuju ze problem bude v tom ze spouste lidem stejne jako me konecne vyprselo rocni predplatne na webshare a tak misto te provizorni vere SC presli na tuto podporovanou skrze kra.sk a ta tu zatez ve spicce nezvlada.
Posledni dva dny se mi nedari plynule koukat ani na particku a to je 300 MB dil.
Muzete sem prosim vlozit obecny navod co s tim tedy delat? Nebo dat pripdne odkaz pokud to uz nekde je?
Diky Vojta
  Odpovědět
#20
(17.12.2020, 00:50)havrankh Napsal(a): Ahoj tipuju ze problem bude v tom ze spouste lidem stejne jako me konecne vyprselo rocni predplatne na webshare a tak misto te provizorni vere SC presli na tuto podporovanou skrze kra.sk a ta tu zatez ve spicce nezvlada.
Posledni dva dny se mi nedari plynule koukat ani na particku a to je 300 MB dil.
Muzete sem prosim vlozit obecny navod co s tim tedy delat? Nebo dat pripdne odkaz pokud to uz nekde je?
Diky Vojta
Neviem fakt čim to je predtým žiadne problémy neboli môže to byt aj tým ako píšeš no zatiaľ žiadna zmena stále ta rýchlosť je pomalá.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)