• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
server error
#1
Dobrý den, poradíte mi prosím, kde může být problém, že mi nejde Stream Cinema a stále hlásí jen server error? Zaplatila jsem na kra.sk, nainstalovala jsem z cder.sk, zadala přihlašovací údaje z kra.sk a stále jen server error.  Předem děkuji L.L.
  Odpovědět
#2
Mám presne ten istý problém už skoro 3 týždne
  Odpovědět
#3
Bez potřebných informací vám nikdo neporadí.
Začnete zde - https://forum.cder.sk/thread-26.html
Pokud tam nenaleznete odpověď, postupujte podle prvního příspěvku zde - https://forum.cder.sk/thread-1.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
Dobrý den, také server Error, nevíte co se děje?
  Odpovědět
#5
skusam zapinal load balancing na dva servre a jeden z nich to akosi nezvlada ... dufal som, ze to bude bez problemov, ale akosi som sa splietol.....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
ahojte, dnes v noci cc 02:00 rano nefunguje plugin, robia sa nejake upravy ? znova hlaska server error
  Odpovědět
#7
POTVRZUJI VÝPADEK. I PO AKTUALIZACI NA 1.3.28
(23.01.2021, 04:54)cORP. Napsal(a): ahojte, dnes v noci cc 02:00 rano nefunguje plugin, robia sa nejake upravy ? znova hlaska server error
  Odpovědět
#8
(23.01.2021, 08:59)jawatank Napsal(a): POTVRZUJI VÝPADEK. I PO AKTUALIZACI NA 1.3.28
(23.01.2021, 04:54)cORP. Napsal(a): ahojte, dnes v noci cc 02:00 rano nefunguje plugin, robia sa nejake upravy ? znova hlaska server error

Taky hlásím nefunkčnost v 7:42
  Odpovědět
#9
zdravim mne nejde dnes tiež nič spustiť ....tvári sa že sa ide načítať ale nespusti nič ani film ani serial..celkovo pustí aj do výberu streamu ale nič.
  Odpovědět
#10
taky nic
  Odpovědět
#11
Určite sa to vyrieši inak nič netrva večne 🙁
  Odpovědět
#12
Ide to!!!😄
  Odpovědět
#13
(23.01.2021, 10:15)lipinski Napsal(a): koukam,ze tady to jde od desiti k peti.na scc sice neni takovy obsah jako tady,ale aspon to tam funguje stoprocentne.skoda,no co uz...
Nekecaj blbosti, používam SC aj SCC. Dobrý pokus z tvojej strany. Klameš.
  Odpovědět
#14
Thumbs Up 
(23.01.2021, 09:46)jardo77 Napsal(a): zdravim mne nejde dnes tiež nič spustiť ....tvári sa že sa ide načítať ale nespusti nič ani film ani serial..celkovo pustí aj do výberu streamu ale nič.
uz ide... super
  Odpovědět
#15
hello, podarilo sa ti ten load balancing, lebo niektore veci stale vracaju 500 error...
scinema.py", line 380, in handleHttpError\n raise Exception(\'server error: %s\' % str(code))\nException: server error: 500\n --------']
2021-01-25 11:50:07.499 T:6616 ERROR: [TypeError('expected string or buffer',)]
  Odpovědět
#16
SC opět nefunkční, hláška "Server error" - pracuje se na tom? Díky.
  Odpovědět
#17
pracuje sa na tom, uz som kupil novy server a budem to vsetko teraz stahovat ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
Zdravim, vopred sa ospravedlnujem ak nepisem na spravnu kategoriu. Chcel som poziadat o radu, tento tyzden po aktualizacii TV android (sony) sa mi Kodi neustale seka/trhá (nie len filmy, serialy) ale aj cela app. Uz som vymazal cache a vsetko ostatne ale nic nefunguje. Velmi pekne dakujem vopred za akukolvek radu. Pekny vikend
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)