• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nenačítava filmy
#1
Pozdravujem, na všetkých svojích zariadeniach mám problém s načítaním filmu.
Film vyhľadám, ale keď sa ho pokúšam spustiť, spusti sa loading screen a nič viac sa nedeje. Opäť som na úvodnej obrazovke, kde vidím detail filmu.

kra.sk zaplatené, kodi preinštalované, verzia pluginu 1.3.28

Ďakujem za pomoc
  Odpovědět
#2
začni na FAQ Stream Cinema, tipuji to na bod 7, pokud nenajdeš odpověď tam, postupuj podle prvního příspěvku zde - Hlásenie chýb
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
od včera mi hlási nasledovný problém:

HTTPS problem
<urlopen error [SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed (_ssl.c:726)>

error
https://stream-cinema.online/kodi/FSerie...pro=kraska

viete poradiť, čo robiť??
aktuálne už mám po kliknutí na kodi čiernu obrazovku, pritom všetky ostatné appky fungujú bez problému...
  Odpovědět
#4
@"norec" ak ti to doteraz fungovalo, tak skontroluj datum a cas. SSL je citlive na spravny cas, inak hadze takuto chybu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
(20.12.2020, 21:29)PetrM Napsal(a): začni na FAQ Stream Cinema, tipuji to na bod 7, pokud nenajdeš odpověď tam, postupuj podle prvního příspěvku zde - Hlásenie chýb

No, prístup z viacerých IP adries nieje vylúčený, pozerám filmy na viacerých zariadeniach, ale nikdy nie súčasne. Viem to nejako overiť ?
Vďaka
  Odpovědět
#6
@"majkx" ak to pozeras na viacerych zariadeniach v jednej domacnosti, tak nieje problem. Problem by bol ak by si to pozeral na viacerych zariadeniach z viacerych IP - zdielal by si ucet. V tom pripade by prehravanie fungovalo iba z jednej IP (verejnej) a na ostatnych by to neslo.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
@"majkx"
Můžeš zkusit změnit heslo na kra.sk a nastavit nové na jednom z těch zařízení. Pokud to na něm půjde, je problém ve sdílení účtu.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
mam od dnes podobny problem . jak spustim nejaky film nebo serial, nespusti se nebo zacne hrat posledni 5 sekund a musim manualne na zacatek filmu.

nevi nekdo reseni? pouzivam streamcinema pres archivczskpremium. kra mam na 6 mesicu zaplacene.
  Odpovědět
#9
(23.12.2020, 12:46)BBaron Napsal(a): @"majkx" ak to pozeras na viacerych zariadeniach v jednej domacnosti, tak nieje problem. Problem by bol ak by si to pozeral na viacerych zariadeniach z viacerych IP - zdielal by si ucet. V tom pripade by prehravanie fungovalo iba z jednej IP (verejnej) a na ostatnych by to neslo.

No, pozeral som doma a pozeral som v praci, sem tam z telefonu ked som bol na cestach.
Neda sa to nejako osetrit ? pridat trusted zariadenia a pod ?
je to problem pluginu, alebo kra.sk ?

heslo som uz skusal menit a nepomohlo...
  Odpovědět
#10
treba postupovat podla: https://forum.cder.sk/thread-1.html a potom budem vediet pomoct...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)