Slunecna
#1
Chcel by som poprosit o upravu serialu slunecna, su tam chybne casti ktore idu len 10 minut a potom zacnu od zaciatku, problem som nasiel od casti 26, ale neskusal som vsetky dalej ci je problem.
  Odpovědět
#2
Ahoj 
Mozes to opravit posledne pridane diely nejdu vobec .
Dakujem
  Odpovědět
#3
Nielen opraviť , ale aj pridávať
  Odpovědět
#4
Nefungujú posledné časti , poprosím updated
  Odpovědět
#5
NEFUNGUJE TO, vyzerá že treba dve univerzity na pridávanie údajov do DB
Detto Sestričky - Modrý kód opäť len 15 minútové streamy pridané
  Odpovědět
#6
Ježíši tak si to pusťte z iPrima a neotravujte tu pořád s takovými kravinami!  Rolleyes
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#7
(01.03.2021, 22:20)PetrM Napsal(a): Ježíši tak si to pusťte z iPrima a neotravujte tu pořád s takovými kravinami!  Rolleyes
Nečerti se, vždyť Barona poprosili o opravu. Dopřej jim radost - alespoň nějakou v dnešní době. :-)
  Odpovědět
#8
Poriadok v DB je kravina?
  Odpovědět
#9
Ahojte Smile , chtěl jsem se zeptat a požádat o úpravu konkrétních epizod 02x01, 02x02, 02x03 (správně 01x80, 01x81 a 01x87). Domnívám se, že je chyba v DB, kdy je to zaevidováno jako 2. sezóna, a proto se to nespustí, jelikož je to pořád 1. sezóna.

Když jsem kliknul na 02x01, tak to vyhodilo hlášku "Video is not aviable", ale pokud jsem si pustil předchozí epizodu (01x79), tak se po dodívání dílu spustí automaticky další a je to nejspíš ten 02x01 (01x80), takže jsem se na tuhle epizodu náhodně dostal tímto způsobem, ale napřímo se k ní nedá doklikat.

Přikládám ilustraci + náhled epizod, které nejdou spustit: https://imgur.com/a/Z6hDeq3    https://imgur.com/a/IVI4xXj



Díky!
  Odpovědět
#10
@Orgin myslím, že 2x01 sa ti nepustilo , ale preskočilo to na najbližší funkčný diel.
@"BBaron" a pribudol ďalší 2x04 čo už vyzerá na demenciu. Ak je niekde chyb atak sorry , ale ak niekto pridáva veselo do DB nezmysly tak asi by tam nemal mať prístup.
  Odpovědět
#11
Vďaka za nápravu Wink
  Odpovědět
#12
Super! Už je to opravené, díky moc @"BBaron" nebo tomu, kdo měl na starosti tento obsah  Rolleyes
  Odpovědět
#13
Aktualne epizoda 1X98 opäť stream čo po 15 minútach začne od začiatku a pre istotu dva streamy oba rovnaké.
  Odpovědět
#14
https://webshare.cz/#/file/DUYhYnqrW0/sl...uvazek-mkv
https://webshare.cz/#/file/jAnNxwITar/sl...napady-mkv

tu tom stiahnes aj zadarmo a pozeras
  Odpovědět
#15
Vdaka za linky, ale ja si to samozrejme stiahnuť viem. Píšem to sem kôli ľuďom čo to nedokážu a nevadilo by mi, keby tam diel nebol, ale ak tam niekto nahodí blbosť tak to vytvára rovnaký obraz o tých, ktorí to spravujú.
  Odpovědět
#16
@"xiaomi22" ono je dost velky problem zkontrolovat kazdy jeden subor a zkontrolovat, ci to sedi dejovo. Slunecna je krasny priklad toho, ako iPrima bojuje s pyratmi. Jednoducho spravia nahodnu slucku z aktualneho dielu ktory trva do 20minut ... to sa potom tazko kontroluje, kedze si skontrolujes, ze v case, kde minuly diel mal info, o tom, kde stiahnes celu cast tam nic nieje ... a ono to je znova az o 5minut, alebo to uz bolo predtym ... je to proste nadludska uloha...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#17
Aktualne chyba diel 99,100, a uz je aj 102
  Odpovědět
#18
no, ako tak pozeram, tak odvysielane to je len do 98 casti, takze preto chyba 99 a viac ... na iPrima.cz je napisane, ze 99 cast mozes sledovat drive nez v TV za poplatok. Ak to chces teda vidiet v predstihu, tak si zaplat na iPrima.cz a mas to .... ak za to nechces platit, tak musis pockat na odvysielanie v TV. Skor by sa to nemalo objavit v plugine...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#19
(22.04.2021, 10:05)BBaron Napsal(a): no, ako tak pozeram, tak odvysielane to je len do 98 casti, takze preto chyba 99 a viac ... na iPrima.cz je napisane, ze 99 cast mozes sledovat drive nez v TV za poplatok. Ak to chces teda vidiet v predstihu, tak si zaplat na iPrima.cz a mas to .... ak za to nechces platit, tak musis pockat na odvysielanie v TV. Skor by sa to nemalo objavit v plugine...

Ahoj to mi nejako nesedi lebo je tam 98 cast a potom skok na 101 a uz je tam aj 102 cize niekde bude asi chyba


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#20
ahoj šlo by prosím doplniť časti ? 😊
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)