• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CDER - neautorizovaný repozitára
#1
Ahojte. Dnes sa mi pri repozitári CDER miesto názvu začal objavovať text "Neautorizovaný repozitář (Služby pozastavany!!!)"
Je to pre nás nejaký problém pri bežnom používaní (videá cez SC) ? Máte niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem.
Xiaomi Mi Tv Box S --> Android TV 8.1 --> Kodi 18.9
  Odpovědět
#2
(15.01.2021, 00:11)miksoo Napsal(a): Ahojte. Dnes sa mi pri repozitári CDER miesto názvu začal objavovať text "Neautorizovaný repozitář (Služby pozastavany!!!)"
Je to pre nás nejaký problém pri bežnom používaní (videá cez SC) ? Máte niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem.
Mě se to objevilo taky a taky by mě zajímalo proč
  Odpovědět
#3
Mam uplne to same.
  Odpovědět
#4
tak repo odinstalujte nanovo si stiahnite repo a naistalujte a problem odstraneny
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
Provedeno. Hláška opravdu zmizela, ale jelikož mám KODI 19 RC1, tak nyní není možné z repozitáře nainstalovat SC doplněk.
Při pokusu otevřít repozitář skončím na chybě - "Nelze se připojit k repozitáři".
  Odpovědět
#6
A důvod, proč používáš testovací verzi Kodi?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#7
Jelikož je to již RC, je jen otázkou času, než bude RTM.
Nicméně děkuji za reakci.
Možná stačilo jen napsat že SC repo ještě není předělané pro KODI 19.
  Odpovědět
#8
Tak se hned nejež, jen jsem se zeptal, třeba nějaký relevantní důvod, kromě vědomého testování a poskytnutí zpětné vazby vývojářům, existuje.   Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)