• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chybová hláška -neautorizovany repozitář
#1
Prosím, nevíte někdo proč tam mám toto? Po přechodu na kra.sk jsem od začátku nic neměnil. Děkuji


Nejde mi vložit screenshot, ale píše :
mi neautorizovaný repozitář.(služby postaveny !!!) 999.999.999. od cder.sk
  Odpovědět
#2
Je to kvoli verzii KODI. Mas asi KODI 19. Kodi 19 este nieje oficialne vonku a tak pre neho nemame ani repozitar. Ked bude KODI19 vonku, tak upravim repozitar tak, aby fungoval aj pre KODI19 vratane pluginu pre KODI19.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Bbaron vieš mi prosím 0oradit ako spravím downgrade na MiXiaomi Stick? Aby som sa dal na staršiu verziu kodi (leila)
  Odpovědět
#4
(21.02.2021, 15:58)Blade1711 Napsal(a): Bbaron vieš mi prosím 0oradit ako spravím downgrade na MiXiaomi Stick? Aby som sa dal na staršiu verziu kodi (leila)

v nastaveni musis vymazat v aplikaciach vsetko nastavenie a vymazat kodi inak ti to nepojde proste ziaden downgrade aktualizacny nie je a prides o vsetko, ina cesta nie je, a potom stiahnuť z netu napriklad z store  apdoid leia verziu a nainstalovat ale musis zakazat aktualizacie z googl inak zbytocna robota, zadalsie cakat na SC kompatibilitu pre matrix ale i to neviem ci to pojde ak prebehla aktualizacia z leia na matrix ani tam to nemusi ist nainstalovat, bude mozna treba cistu instalaciu matrixu
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
Ahojte, u mna tiež prebehol automaticky update na Matrix. Neviem či stihnem zrušiť aktualizácie aj na iných zariadeniach. Každopádne som sa chcel spýtať či sa vie cca kedy by mohla by plne funkčná SC aj pre Kodi 19? Teda či počkať alebo to preinstalovat cele naspäť. Dakujem
  Odpovědět
#6
@"marnek" tak ono ta verzia je v podstate plne funkcna, alebo ktora funkcionalita pre KODI19 ti chyba?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Už je to v poriadku. Po update na Kodi 19, SC zostal, ale bez akéhokoľvek obsahu. Pomohol kompletný reinstall (odinštalovanie doplnku aj repozitara).

Doplnok ako taký v kodi19 je naparadu. Dakujem
  Odpovědět
#8
Chlapi,na pocitaci som pokusne nahodil KODI 19,funguje bez problémov,len tam nevidim kniznicu,som slepy,ci to este nie je doriesene,diki. A pre tych co chcu späť KODI 18.9,na stranke androidbox.sk je nejaka verzia,ktora sa da v pohode pouzit
  Odpovědět
#9
@"peterb" kniznica zatial nieje, preto aj to "lite" v ikonke pluginu....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)