• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Downgrade KODI na 18.9
#1
Keby nahodou niekto potreboval pomoct ako na android box bez usb portu:

-> na Android box
1. odinstaluj KODI 19
2. z obchodu GooglePlay nainstaluj aplikaciu "Wireless File Manager : Send Files to TV"
3. spusti aplikaciu, povol opravnenia na zapisovanie a klikni na "START WIRELESS........."
4. odpis si IP adresu ktoru ti zobrazuje aplikacia
   (napr: HTTP://192.168.1.115:8080)
-> na Pocitaci
5. stiahni apk KODI 18.9 napriklad tu...
   (ak by nahodou pocas instalacie vypisalo chybu tak skuste druhu verziu tu...)
6. otvor si internetovy prehliadac a zadaj adresu ktoru si si opisal v bode 4
   (otvori sa ti stranka kde budes mat zobrazene ulozisko Android box)
7. v hornej casti klikni na "Prehladat/browse", najdi stiahnuty subor apk z bodu 5, potvrd OK a nasledne klikni na "Send"
   (stranka preblikne a ukaze zlozku Root >> Android >> data >> io.github.visnkmr.wirelessexplorer >> files >>)
-> na Android box
8. klikni na "STOP WIRELESS......" a nasledne na "OPEN FILE EXPLORER"
9. klikni na subor apk KODI 18.9 a vyber moznost "Open"
   (system si moze ziadat povolenie instalovania aplikacii z "neznamych" zdrojov, staci iba potvrdit)
10. HOTOVO, mas nainstalovany KODI 18.9
   (teraz uz len staci postupovat podla pokynov tu na fore ako nainstalovat plugin StreamCinema)

-----------------------------
testovane na:
 Xiaomi MI TV Stick
 Nvidia Shield 2017
  Odpovědět
#2
https://kodi.tv/addon/scripts/kodi-android-installer - tento plugin nikto neskusal? je tam z viacero moznosti instalacie a mne sa zda, ze ked som ho pouzival, tak som neprisiel o ziadne nastavenia a islo to pekne z KODI
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Dobrý den, 
díky za návod na Downgrade.
Myslíte, že bude fungovat i na Android SONY TV?
PS: vyplatí se dělat? Za jak dlouho se předpokládá, že by se mohl doplněk rozběhnout na KODI 19?
Díky za případné info.
Bába
  Odpovědět
#4
Ak nechcete robit downgrade, alebo ho neviete, tak uz vlastne ani netreba. Viac sa dozviete na: https://forum.cder.sk/thread-457.html Ak uz update prebehol a doplnok je zablokovany, bude treba doplnok updatnut a povolit.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
ferinnoo    moc velka vdaka  bez teba by sme  boli bez  filmov 
perfektne popisane , isiel som podla  tvojeho navodu  a dnes uz pozerame  este raz velka vdaka
  Odpovědět
#6
(22.02.2021, 14:20)BBaron Napsal(a): Ak nechcete robit downgrade, alebo ho neviete, tak uz vlastne ani netreba. Viac sa dozviete na: https://forum.cder.sk/thread-457.html Ak uz update prebehol a doplnok je zablokovany, bude treba doplnok updatnut a povolit.

ako prosim ta updatenem a povolim doplnok?
  Odpovědět
#7
@"eraser07" uz netreba downgrade, lebo som vydal novu verziu pluginu, ktora ide pod KODI19.

@"xbelkom" ides do nastaveni KODI, tam zvolis Doplnky a najdes si tam plugin Stream Cinema, zobrazis informacie das aktualizovat a potom povolit. Pripadne postupuj ako keby si chcel nanovo nainstalovat doplnok.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)