Máš záujem o integráciu Stream Cinema do Android TV?
Mám záujem
78.95%
15
Nemám záujem aj ked mám android tv
5.26%
1
Nemám záujem, lebo nemam android tv
15.79%
3
19 hlas(ů)
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andoid TV - integracia
#1
Lightbulb 
Celkom by ma zaujimalo, kolko ludi ma zaujem o intergraciu pluginu s Android TV.  Ide o taketo cosi:
[Obrázek: aGvYdV6.jpg]
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
Za mňa určite!
  Odpovědět
#3
Může být..
  Odpovědět
#4
Podla obrázku dobré ,ale viac tam nedávat ,lebo to bude neprehladné!
  Odpovědět
#5
Bolo by to fajn, ale ako rychlo by sa ten widget nacital ? ako casto aktualizoval ?
  Odpovědět
#6
@"dodooo2" to je na tebe kolko si tam toho nahodis ... prihadzuje sa to tam cez kontextove menu

@"smajlovk" raz za hodinu sa komplet zoznamy updatnu ... castejsie to nema moc zmysel ... ak tam nedas posledne sledovane, ale aj to by stacilo raz za hodinu, lebo ked si uz raz v plugine, tak asi nebudes v androide kontrolovat, co si naposledy pozeral .....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Mám záujem, presne toto chcem! Pokúšal som sa takéto niečo urobiť, ale nedarilo sa mi to, tak som sa na to vykašlal. Bol by som ti veľmi vďačný ak by to išlo.
  Odpovědět
#8
Ja osobne by som to tiež uvítal, poznám aspoň ďalších 5 ľudí, ktorý tiež, nakoľko kodi používajú na Android tv. Akurát takéto ankety na featury by bolo dobré na kodi, lebo tu ich málo ľudí vidí, ja som to tiež našiel až teraz
  Odpovědět
#9
@"petofefe" tak potom bude pre teba aj velke prekvapenie, ze tato featura uz v plugine funguje, je treba postupovat podla navodu. Teoreticky by mohol plugin poskytovat "default" zoznamy, ktore by sa exportovali do Androidu a uzivatel by si zapol len tie o ktore ma zaujem....

PS: ja som o takejto moznosti v androide ani nevedel, pokym sa ma na toto niekto nespytal na fore.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)