• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trhanie filmu
#1
Zdravím Vás všetkých a hneď sa ospravedlňujem ak som zbytočne založil novú tému..mám taký problém, že mi trošku trhajú filmy keď pozerám...pustím v poriadku a proste po nejakých 20 sekundách trošku trhne obraz..či to je pri filmoch alebo aj seriáloch...kúpil som nový tel 85" Samsung QE85Q60TA..ale spravil som jednu vec že som si kúpil aj novú skrinku uClan Ustym 4K S2 OTT...skrinka je fakt skvelá obraz čo sa týka je úplne niekde inde ako.ked som používal Android box ... akurát že je tam mierne trhanie tých filmov...net mám 30 ku rádio lan..iná možnosť tu není...len chcem povedať že na tej Android skrinke to nerobilo ale na tejto novej áno...ale nie je to na kozdom filme skôr tam vidím problém pri nových ale zachytil som to aj pri starých...a nezáleží akú veľkosť má film ...ďakujem z nejaké rady...skrinka nová funguje na Linux
  Odpovědět
#2
(27.02.2021, 14:43)Martin2203 Napsal(a): Zdravím Vás všetkých a hneď sa ospravedlňujem ak som zbytočne založil novú tému..mám taký problém, že mi trošku trhajú filmy keď pozerám...pustím v poriadku a proste po nejakých 20 sekundách trošku trhne obraz..či to je pri filmoch alebo aj seriáloch...kúpil som nový tel 85" Samsung QE85Q60TA..ale spravil som jednu vec že som si kúpil aj novú skrinku uClan Ustym 4K S2 OTT...skrinka je fakt skvelá obraz čo sa týka je úplne niekde inde ako.ked som používal Android box ... akurát že je tam mierne trhanie tých filmov...net mám 30 ku rádio lan..iná možnosť tu není...len chcem povedať že na tej Android skrinke to nerobilo ale na tejto novej áno...ale nie je to na kozdom filme skôr tam vidím problém pri nových ale zachytil som to aj pri starých...a nezáleží akú veľkosť má film ...ďakujem z nejaké rady...skrinka nová funguje na Linux

Uclan ustym je v prvom rade satelitny box ktory ako si napisal funguje na linuxe.Je to len kopirka octagonu akurat si robi ten svoj soft uclan.Problem je ten ze to nie je dotiahnute a kto vie kedy bude.Roky sme tu mali kodi len ako obal na kniznicu a prehravac fungoval interny v enigme co bola este vacsia katastrofa.Problem je ten ze kodi ti bezi na snimkovani ktore ma ten soft tusim sa to vola denys.Telku pozeras na 50 hz ktora ti ide pekne ale obsah ktory pozeras na kodi bezi na 23 alebo 60 a preto ti to trha.Nevie si to prepnut automaticky kedze tam nie je podpora kodi.Jedine riesenie je si to prepinat manualne aby ti sedelo snimkovanie.Tiez sa mozes stretnut aj stym ze ti bude chybne prehravat niektore formaty ale hisilicon ma velku podporu formatov.Kup si riadnu android krabicku daj iptv a mas pokoj.
  Odpovědět
#3
Ďakujem za odpoveď
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)