• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Skin SC 1.0.2
#41
(11.04.2022, 10:34)BBaron Napsal(a): na nejakych upravach pracujem, len ma hneva zdravie ... tie nezhlednute su trocha problem. Riesim aj bug v SC, kde sa nezapisu data do o videnych epizodach do DB. To musim poriesit, ale nedari sa mi to nasymulovat, deje sa mi to "nahodne".
Samozřejmě rozumím, toto není nic funkčnostně důležitého, je to jen třešnička na dortu.
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#42
Ahojte.
Prosím Vás funguje niekomu Trakt na matrixe? Mne to nejde čo som prešiel z 9.28. Mám odroid N2, a Matrix 19.4.
Zonepi ODROID-N2 4GB CoreELEC Edition/X99 RK3399 4/32GB Android 7.1 Cool
  Odpovědět
#43
@"AndyS007" a co presne ti nefunguje a sktorymi doplnkami, pripadne ktorymi smermi .... lebo do traktu sa data posielaju ale aj stahuju ... idealne by bolo ak by si si precital https://forum.cder.sk/thread-26.html a podla toho sa zariadil....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#44
Konkrétne mi to nejde po preinštalovanie na verziu Metrix 19 4 a to v posledných sledovaných mi neukazuje záznamy z traktu iba posledné sledované ktoré boli pozrete od poslednej inštalácie.
Mal by som ešte jednu otázku viem že to nepatrí do Tohoto vlákna ale ide o plynulost pozeraní filmov. V poslednej dobe jedného až dvoch mesiacov mi nejde prehrávať plynule filmy o veľkosti 4 GB a väčších. O 4K videách ani nehovorím. Často sa mi stáva, že sa film pri načítaní začiatku rozbehne a po pár minútach zastaví a prestane prehrávať dokiaľ nenačíta cache. Rýchlosťou internetu to nie lebo tu mám okolo 200 až 230 Mb/s. Chcel by som vedieť či ma niekto iný takýto problém a či nie je náhodou problém na serveroch Kra?
Ďakujem za odpoveď.
Zonepi ODROID-N2 4GB CoreELEC Edition/X99 RK3399 4/32GB Android 7.1 Cool
  Odpovědět
#45
@"AndyS007" na ten prvy problem potrebujem vidiet kodi.log so zapnutym debugom. S druhym problemom sa musis obratit na podporu kra s tym, ze ti ide pomaly download....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#46
Ahoj, jen dotazek... Hodila by se moznost mit v nejvyssi top nabidce rovnou trakt.tv (aspon jeko zkratku do prislusnyho SC folderu... Je sance, ze by se ve skinu mohlo takoveho mohlo nekdy objevit? Wink
Diks
  Odpovědět
#47
Dolo by sa do Filmov doplnit este polozku novinky dabovane?

Vdaka.
  Odpovědět
#48
Bolo by super keby sa možnosti kontextového menu Stiahnuť / Trailer / Informácie zobrazujú aj vo widgetoch, nie iba v zoznamoch ako je to teraz. Vďaka
  Odpovědět
#49
@"temporalnaut" zial, toto KODI samotne neukoznuje, takze to nepojde....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#50
(11.01.2023, 17:53)BBaron Napsal(a): @"temporalnaut" zial, toto KODI samotne neukoznuje, takze to nepojde....
Skoda. Este by sa zisla taka vec ze ked si pridam na trakt list konkretne epizody alebo serie serialu, tak v SC toto nevidim, stacilo by keby sa zobrazi aspon cely dany serial. Smile
  Odpovědět
#51
Tedka jsem si vsiml, ze je mozno do top nabidky pridat "SC watchlist". Diky za to.
Dalo by se jeste zaridit, aby:
1. Kdyz pak kliknu na tu samotnou polozku "watchlist" v hlanim menu, aby me to hodilo to do struktury toho watchlistu? (Stejne jako te "SC Filmy" a "SC Serialy" hodi do jejich prislusne struktury.) Aktualne skoncim v tom podivnem menu files/playlists/...
2. Se dalo dostat rychleji i do mych ostatnich trakt listu. (Jakoze by pod radkem filmu/serialu z watchlistu mohl byt dalsi radek s placeholdery jednotlivych listu.)

Diks
  Odpovědět
#52
Zdravím, kde nájdem filmy podľa TV programu? Ideálne aj seriály, ale to nemá ani konkurencia. Wink

EDIT: (19.4.23) Preformulujem otázku: Kedy bude možné TV program na 14 dní vidieť na úvodnej obrazovke Estuary Skin SC 1.0.2?

Vďaka.
  Odpovědět
#53
Zdravím,
nevím zda to ti bylo řečené, ale v systému Coreelec a jen s Estuary Stream Cinema, když přehrávám film z nějaké podnabídky a dám zpět, tak se film minimalizuje, a když dám znovu zpět, systém se sekne a za zhruba minutu se reloadne skin. Děje se to jen v tomto skinu a v podnabídce (např. při přehrávání filmu po té co byl vyhledán).
Když přehrávám film přímo z hlavní nabídky filmů, tak se to nestane.
Systém Coreelec 20.1 Stable
  Odpovědět
#54
Ahoj nešlo by prosím nějak udělat abych si do menu mohl přidávat položky sám podle vlastního uvážení
  Odpovědět
#55
@"pudis1977" na toto sluzia ine skiny. Jeden taky mame v cder.sk repozitari ;-) odporucam pouzit ten
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#56
Ahoj, nainstaloval jsem Kodinerds a do něj cder.sk repozitar, ale chybí mi tam sekce Skin. VYužíval jsem vždy skin pro SC a teď ho tam navidím. Nevíte, čím to? Je to třeba kvůli Kodinerds?
  Odpovědět
#57
a naco ti je kodinerds? nahod kodi 21 a mohlo by to byt rovnake...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#58
@"BBaron" ak chce dany uzivatel i dolby vision preto ma kodinerds, DV sice ide i v omege,  len v androide ma  problem z cache,  moc dobre to nejde nestiha naplnan cache az tak ze sa sekne film,  ostane os systémy pod omegou tento  problem  z cache nemaju, len ako som pisal, je to v androide a je jedno ci je to fork omega lebo nie. 


@"Baader"  nejak si to zle pozrel je tam vzhlady a mas az 4 na vyber
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#59
Ahoj, bude i podpora v Kodi Omega? V beta 2 Skin fungoval v Beta 3 již nikoliv děkuji.
  Odpovědět
#60
zatial nieje moc casu to riesit ... minimalne pre beta verzie ... cas ukaze ;-) co a ako bude podporovane ... nic neslubujem
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)