• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manuálne titulky
#1
Zdravím, od novej verzie 19 mi nejdú pridať manuálne titulky, ktoré mám na stiahnuté na disku. Bývalo to v menu titulkov položka hľadať. Predtým mi otvorilo aj strom umiestnenia na disku a teraz len umiestnenie na serveri. Dik za odpoveď
  Odpovědět
#2
ano, KODI19 to asi nejako zmenilo .... budem musiet vymysliet, ako to hacknut....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Ďakujem veľmi pekne už to funguje. Si šikovný
  Odpovědět
#4
(01.03.2021, 21:46)Juro2436 Napsal(a): Zdravím, od novej verzie 19 mi nejdú pridať manuálne titulky, ktoré mám na stiahnuté na disku. Bývalo to v menu titulkov položka hľadať. Predtým mi otvorilo aj strom umiestnenia na disku a teraz len umiestnenie na serveri. Dik za odpoveď

Ahoj, je to mozne, staci ak v nastaveniach (tam kde nastavujes titulky) si vyberies adresar, kde su dane titulky. U mna som dal plocha, teraz ked ich chcem pridat tak to ide bez komplikacii Wink
  Odpovědět
#5
Dobrý
Chcem Vás poprosiť o radu. Nakolko som amatér do počítačov tak sa mi podarilo naištalovať do tv stream cinema lite verziu.
Ale keď si chcem zapnúť nejaký film tak sa mi zobrazí : PROBLÉM PRI STAHOVANÍ ODKAZU K SOUBORU.
Neviem ako mám ďalej postupovať. Predplatne na kra.sk mám.
Kde je problém?
Poradí mi niekto?
Marta
  Odpovědět
#6
@"Marta" nestaci mat kupene predplatne. Treba mat to predplatne aj aktivovane. Prihlas sa na kra.sk a tam by ti vela mena malo pisat kolko dni ti zostava z predplatneho. Ak to tam nemas, tak nemas ani aktivne predplatne. Klikni potom na svoje meno, co ti otvori menu, kde si vyber "Poukazky" a v zozname poukazok daj pouzit poukazku a aktivuje sa ti predplatne. Potom by ti to uz malo ist bez problemov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Mám stejný problém, včera večer mi přestalo fungovat přehrávání. Píse to error problem retrieving file link. Vse aktuální, účet aktivni, na dvou zařízení je to stejné, nemaka ani jedno... Co se mohlo přihodit? Případně mohu nekam zaslat screen...


Přiložené soubory
.zip   kodi.zip (Velikost: 22.68 KB / Stažení: 2)
  Odpovědět
#8
@"FiendMB" screen nepomoze, je treba poslat kodi.log so zalogovanim chyby. treba postupovat podla: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Tak jsem se prokousal k tomu logu a něco jsem si vyfotil... uz to trva moc dlouho a je divné, ze z ničeho nic to prestalo na obou zařízeních. Kam to mohu poslat? Další věc kterou ti dělá, ze se mě to po spuštění ptá na přihlášení, dřív se mi to nikdy nestalo...
  Odpovědět
#10
@"FiendMB" tak ako som us predtym pisal, foto nepomoze. Pomoze jedine kodi.log a ten musis poslat sem ako prilohu alebo posles link na ten subor. kra.sk je ulozisko, tak trocha improvizuj ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
Tady to je, jinak jak se mě to pokaždé pta na to prohlášení, tak druha otazka po prihlaseni je, zda chci otevrit nastaveni pluginu a kdyz dam ano, tak je tam nedodelana obrazovka, kde vlevo dole musim kliknout na ozubene kolo, aby se zobrazilo menu nastaveni (to jen takovy bug). PS: nevím zda je ta příloha vidět, načtená je, v úprvě příspěvku jí vidiím, ale po uložení vidím na vláknu jenom můj text...
  Odpovědět
#12
Není, zkus to znovu a lépe.
Nahraj ho na kra.sk a dej sem odkaz.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#13
(29.03.2021, 20:57)PetrM Napsal(a): Není, zkus to znovu a lépe.
Nahraj ho na kra.sk a dej sem odkaz.
Nechápu co bych udělal lépe, vybrat soubor a přiložit umím, já jí i vidím když dám upravit.... z mobilu to nešlo ovldat vůbec... no nic, zde je odkaz:
  Odpovědět
#14
@"FiendMB" plugin ma problem s pristupo, k suboru s nastavenim. pise to:
failed to load addon settings from /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addon_data/plugin.video.stream-cinema/settings.xml
bud tam mas nejake zle prava, alebo mas malo miesta, pripadne je problem s internym uloziskom. Mozno by stacilo ten subor zmazat a znova nastavit plugin.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
konkurencni plugin funguje😁 misto tam je, je divny ze to prestalo fungovat na dvou razizeni najednou, jsou to android tv boxy, neni treba neco nove povolit v kodim?
  Odpovědět
#16
@"FiendMB" ulozisko je divna vec a funguje to takto. Ak to prestalo fungovat naraz na dvoch zariadeniach, tak je to zahada. Pouzivam v plugine interne funkcie KODI pre zapis nastavenia do suboru. Pripadne skus napisat prihlasovacie udaje rovno cez nastavenie pluginu, ze ci sa zapisu udaje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)