• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba
#1
Dobrý deň komunita
Chcem poprosiť celú túto našu super malú komunitu o takú malú prosbu , Keď chodím na odborné weby tak keď sa niekde píše o službách ako HBO , Netflix a pod,tak niektorý ľudia píšu v komentároch ako oni nebudú platiť lebo majú SC , Ide o to ak to veľmi budete vykrikovať do sveta tak sa toho niekto chytí a pôjdu po tom uvedomte si to že je to pirátenie!! A keď nás od stryhnú tak stratíme veľa a všetci , Nechajte si to pre seba a vážte si toho že máme takú možnosť čo nám BBaron ponúka , tak ešte raz nepíšte na weboch čo máme aby sme mohli dlho pozerať naše filmy a seroše. Touto cestou chcem poďakovať BBaronovi za jeho superskú prácu a že sa stará o naše kľudné pozeranie ,veľké Ďakujem jemu a aj vám za poradenie ak človek si nevie pomôcť sám a ste ochotný vi Ďakujem
  Odpovědět
#2
Aj ja sa pripájam, a súhlas so všetkým, čo si napísal ... Apropo , keď stryhnú , tak s mäkkým y. Wink
  Odpovědět
#3
(06.03.2021, 12:17)Bohem77 Napsal(a): Dobrý deň komunita
...niektorý ľudia píšu v komentároch ako oni nebudú platiť lebo majú SC , Ide o to ak to veľmi budete vykrikovať do sveta tak sa toho niekto chytí a pôjdu po tom uvedomte si to ...

🤔 ...o com to tu tocis? ... ved sa plati kra🤔 ...ci mi daco uslo? 😅
  Odpovědět
#4
(06.03.2021, 20:05)bakalla22 Napsal(a):
(06.03.2021, 12:17)Bohem77 Napsal(a): Dobrý deň komunita
...niektorý ľudia píšu v komentároch ako oni nebudú platiť lebo majú SC , Ide o to ak to veľmi budete vykrikovať do sveta tak sa toho niekto chytí a pôjdu po tom uvedomte si to ...

🤔 ...o com to tu tocis? ... ved sa plati kra🤔 ...ci mi daco uslo? 😅
ušlo.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)