• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM6 deluxe
#1
Dobrý deň už asi pol dňa sa mi nedarí nájsť túto skrinku v eú sklade na Aliexpress . Nemá niekto link?
  Odpovědět
#2
ja sa opytam a preco prave chces mecool km6
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
Cena , výkon , wifi 6
  Odpovědět
#4
kupil som z geekbuying.com a doslo do dvoch tyzdnov ... ale to je uz nejaky cas...som celkom spokojny, ale moc som ho neskusal, mam shield
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Tu je odkaz https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-K...56422.html
  Odpovědět
#6
@"Ligo" ale v CZ sklade ho teraz nemaju, takze sa neda ani objednat z CZ, da sa objednat len z ciny.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
ked sem postol ten link tak este bol skladom ale sa hned vypredal i ked stal dost love tusim 93-4€
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#8
Ano ako píše JL1 bol este skladom ked som to sem dával. Ale aj tak by som radsej zobral Beelink King za tie peniaze.
  Odpovědět
#9
ale inak aby som ten boxik len neospevoval ... tak sa mi nepaci ta folia s imitaciou dreva. Je to celkom pekne, ale vsetky "krabicky" pod TV mam cierne a tento boxik tam trocha krici a dalsia vec je, ze ta folia je trocha priesvitna, takze ak sa clovek pozrie z blizka, tak vidi konektory pod tou foliou. Inak ten boxik najviac pouziva moja 2rocna dcera ako "podpivnik" ktory pripomina, takze si tam odklada pohare Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Ja som objednaval z Belgicka
https://www.aliexpress.com/item/10050020...2e0eVmv5Jg
  Odpovědět
#11
Mám ho doma vyzerá dobre ale pozor nepodporuje oficiálne netflix čiže cez apk.... A ten už nema 4k
  Odpovědět
#12
@"axel.m" netflix v kodi ti pojde i 1080P  a ak sa chces zabavat i Netflix aby siel 4K v androide tak to ide nakolko ma zabespecenie Widevine DRM L1 je to ale neoficialny plugin nic zlozite tu mas odkaz NETFLIX  ja som to skusal na DRM L3  a sli len niektore filmy spustit, ESN cislo ako zistit je najjednoduchší spôsob, Netflix pre Kodi. By ma moc zaujimalo ako ide netflix v 4K HDR 
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)