• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová verzia
#1
Dobrý deň
Kedy bude nová verzia miesto lite?
  Odpovědět
#2
chyba ti nieco v lite verzii?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(26.03.2021, 10:38)BBaron Napsal(a): chyba ti nieco v lite verzii?

Áno bohužiaľ nie je tak prehľadné ako stará verzia. Stará verzia bola super naprosto prehľadná. Perfektne zoradené podľa roku alebo žánru.
  Odpovědět
#4
@"toko32523" to zoradenie tam mas aj teraz, ale na inom mieste. Je to prestahovane preto, lebo sa tie polozky skoro vobec nepouzivali, tak som ich presunul, aby "nezavadzali". Ono to je len sila zvyku. Este som rozmyslal, ze by som pridal polozku "Filter" do Filmov/Serialov, kde by sa dalo vybrat podla viacerych poloziek....uvidime, co sa mi podari spravit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Mě v lite verzi chybí možnost přidávání do knihovny bez nutnosti stahování. A taky se mi samy nepřidávají nové díly seriálů. 😢
  Odpovědět
#6
Chyba mi tam historia vyhladavania inak je to super.
  Odpovědět
#7
Dobrý den, po aktualizaci kodi na 19 a aktualizaci stream cinema se neustále seká video (čas počítadla běží) a u 90% nejde zvuk. Mám něco špatně nastaveno? Už jsem vyčerpal své možnosti.
Děkuji
  Odpovědět
#8
A vybíráš stream ručně, nebo používáš automatický výběr?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#9
Ručně a je úplně jedno jakou kvalitu zvolím.☹️ Pokoušel jsem se nastavit kodi podle všech možných zde uvedených návodu. Pokud by to šlo vrátil bych se k předchozí verzi (čistý TV box bez web rozhraní) no bohužel předplatné zaplacené, tak buď s tím budu bojovat, nebo ..... Konkurence a uvidíme.
  Odpovědět
#10
Ručně a je úplně jedno jakou kvalitu zvolím.☹️ Pokoušel jsem se nastavit kodi podle všech možných zde uvedených návodu. Pokud by to šlo vrátil bych se k předchozí verzi (čistý TV box bez web rozhraní) no bohužel předplatné zaplacené, tak buď s tím budu bojovat, nebo ..... Konkurence a uvidíme.
  Odpovědět
#11
Tak ke starší verzi se samozřejmě vrátit můžeš, viz můj příspěvek jinde - https://forum.cder.sk/thread-453-post-7782.html#pid7782
Ale spíše bych zkusil postupovat podle https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#12
No právě že ke starší verzi se vrátit jednoduše nejde protože boxs nemá webové rozhraní a evidentně nepodporuje ani žádnou aplikaci. Takže nevím jak jinak se vrátit ke kodi 18 .
No a zmíněný postup je na přihlášení, s tím problém nemám. Prostě se video zasekne a nic se neděje pouze běží čas jako kdyby video šlo.
A druhý problém je že nejde zvuk a ať nastavím cokoliv tak se nic neděje.
A celkově si myslím že je stream nějaký spomaleny. Takže nevím ☹️
  Odpovědět
#13
Nechápu co myslíš tím čistým boxem, snad tam máš nějaký OS, pravděpodobně Android ne?
A ten postup není na přihlášení, ale jak správně nahlásit tvůrci doplňku možnou chybu.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#14
@"Martin12" je mozne, ze je problem s providerom. Skus rychlost stavania z kra.sk ak bude pomaly download, tak treba napisat na podporu kra.sk a hlavne napisat, ze je pomaly download.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
(28.03.2021, 23:18)KupkoSVK Napsal(a): Chyba mi tam historia vyhladavania inak je to super.
Ahojte,

k prispevku o historii vyhladavana by som mal otazku.
Dlho sme pouzivali starsiu verziu SC a historia vyhladavania bola pre nas TOP pri hladani Smile . V poslednej verzii pribudla moznost hladania podla roznych kategorii no zmizla historia vyhladavania.
je v plane tuto funkciu opat zaviest?

Vyuzivali sme ju hlavne pri sledovani po sebe nasledujucich filmov. Vyhladali sme napriklad "Shrek" a naslo vsetky filmy a dokrutky. Po pozreti jednotky sme isli zas do historie a len sme si vybrali pod tymto hladanim dalsiu cast. V tejto verzii musime zas vypisat text a vyhladat.

Dakujem za odpoved Cool
  Odpovědět
#16
@"rob18" ano, je to v plane ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)