• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Procházení seznamem, načtení je dlouhé
#1
Moje oblíbené je TV program na 14 dní, zvolím nejstarší datum a vyberu film. Netrefil jsem se a tak dám stop a vracím se na seznam. Tento seznam než se načte tak to dle mého dost dlouho trvá. Pokud tohle udělám několikrát tak z toho soustavného dlouhého načtení zešedivím. Ten seznam je stejný a proč když se načte jednou tak to nestačí a musí se načíst pokažde znovu. Je to normální stav? Net mám 100Mb. Snad jsem se trefil do správné rubriky. Díky za odpověď
  Odpovědět
#2
u mna nacitanie trva 2s. Aku verziu KODI pouzivas a na akom zariadeni prehravas? TV program zabera 5MB, ja viem ze je to na dnesnu dobu maly subor ... ale treba si uvedomit, ze ten subor sa musi "prelozit" na KODI polozky a kazda polozka ma obrazok a kopec infa o sebe a je tam cez 500 poloziek a samotne zobrazenie da "slabemu" zariadeniu celkom zabrat nie len po pamatovej stranke...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(19.04.2021, 16:52)BBaron Napsal(a): u mna nacitanie trva 2s. Aku verziu KODI pouzivas a na akom zariadeni prehravas? TV program zabera 5MB, ja viem ze je to na dnesnu dobu maly subor ... ale treba si uvedomit, ze ten subor sa musi "prelozit" na KODI polozky a kazda polozka ma obrazok a kopec infa o sebe a je tam cez 500 poloziek a samotne zobrazenie da "slabemu" zariadeniu celkom zabrat nie len po pamatovej stranke...
Je to android box Vontar X3, 4/64GB, Amlogic S905X3. 
  Odpovědět
#4
@"robo" dovolim si tvrdit, ze je ten box ma silne GPU na HW dekodovanie videa, ale nieje zas az tak silny, na ine operacie ... ale su aj ovela slabsie boxiky...skusim sa pozriet na to, ze co sa s tym da robit...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Díky a budu čekat jestli se najde nějaké řešení.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)