• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pridanie do kniznice s odberom
#1
Zdravim presiel som na Kodi19 a updatetol som Stream Cinema. Vsetko super ale velmi mi chyba feature na serialoch "Pridanie do kniznice s odberom". Planuje sa dorobit ak ano tak vieme aj kedy asi? Pytam sa preto ci mam chvilu vydrzat alebo downgradednut na starsi kodi a streamcinema. Dakujem za odpoved
  Odpovědět
#2
https://forum.cder.sk/thread-288.html
  Odpovědět
#3
Vidim iba mesiac stary prispevok ze bude sa na tom robit. Chcel by som update ci to bude do mesiaca alebo do roka.... Aby som sa vedel zariadit
  Odpovědět
#4
Skus pockat este mesiac...mam trocha zdravotne problemi
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Dakujem pekne za info budem cakat Smile
  Odpovědět
#6
inak v serialoch je jedna polozka "nedopozerane" kde sa ti zobrazuju tie serialy, ktore niesu cele zhliadnute. Ak pozries vsetky dostupne casti k serialu, tak sa ten serial odtial vyhodi. Ak sa ale objavi na serveri nova epizoda, tak sa tam ten serial objavi na zaciatku atd....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
(14.07.2021, 18:59)BBaron Napsal(a): Skus pockat este mesiac...mam trocha zdravotne problemi
Ahoj BBaron, chcem sa informvať ako to vyzerá s integrovaním možnosti uložiť film do knižnice, bola to super funkcia. Ďakujem
  Odpovědět
#8
aktualne sa uz treti mesiac trapim s jednym projektom, ktory nestiham odovzdat, takze nestiham sa tomuto venovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
@Bbaron zdravím ,chcem sa opýtať , dalo by sa do plugin pridať moznost zoradiť filmy respektíve položky v zoznamoch pomocou 2 skupín ,ako napríklad podľa abecedy a dátumu pridania ? Častokrát pozerám rôzne pokožky su zoradené pekne abecedne,ale ma napadne že by som rád videl najnovšie pridané alebo opačne hľadám niečo,sú zobrazené novinky ako prvé ,ale ja by som potreboval zoradiť abecedne ,,,,dala by sa dať ťa moznost ? Dikes za info možno by sa používateľom hodilo
  Odpovědět
#10
Zdravím @BBaron práve pozerám, že vyšla aktualizácia Streamcinema a funkcia pridať do knižnice tam stále nieje. Plánuje sa to tam doplniť v najbližšom čase?
  Odpovědět
#11
@"DaNOS38" ano planuje sa to, len neviem v akej podobe to bude fungovat ... davat do kniznice vsetky filmy/serialy je tak trocha o hubu ... po oscrapovani to zabere strasne vela miesta a to su len obrazky Big Grin scraper, ktory by to dokazal vsetko oscrapovat v rozumnom case asi neexistuje ... proste s tym niesom uplne na 100% ztotozneny....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
@"BBaron" myslím, že @"DaNOS38" myslel funkci přidání do knihovny pouze pro určitý film nebo seriál (přidání s odběrem), tak jak je to pro Kodi 18.
  Odpovědět
#13
@BBaron, myslel som to tak ako napisal @luvadcz
  Odpovědět
#14
@"DaNOS38" ono to tak trocha uz funguje Big Grin ale v obmedzenom "rezime" pre filmy. Ak si nastavis adresar pre android, tak tam sa ti bude posielat poslednych 20 alebo 25 poloziek z adresara, ktory tam pridas. Takze napriklad tam mozes dat novinky dabovane a on ti do toho adresara bude ladovat 25 poloziek z noviniek. Ak mas navyse androidtv, tak potom tie polozky mozes vidiet na homepage androidu ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
@BBaron jasne, ja som skor myslel to, ze ja si zvolim co pridat do kniznice. Hlavne co sa tyka serialov s odberom ako je to na na KODI 18.9. Super funkcia, ktora ta upozorni a prida do kniznice novu cast serialu. To mi v novej verzii najviac chyba.
  Odpovědět
#16
@"DaNOS38" toto tak trocha nahradzuje funkcionalita priamo v doplnku, kde mas "Nedopozerane". Ked dopozeras vsetky dostupne epizody nejakeho serialu, tak sa ti ten serial odtial vradi. No a ked sa objavia dalsie nove epizody, tak sa ten serial znova objavi v tom zozname. No a ked si este zapnes automaticke spustanie epizod, tak si ani nemusis pamatat, v ktorej serii a na ktorej epizode si zkoncil. Plugin ti rovno spusti dalsiu epizodu v poradi....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#17
(06.02.2022, 21:27)BBaron Napsal(a): @"DaNOS38" toto tak trocha nahradzuje funkcionalita priamo v doplnku, kde mas "Nedopozerane". Ked dopozeras vsetky dostupne epizody nejakeho serialu, tak sa ti ten serial odtial vradi. No a ked sa objavia dalsie nove epizody, tak sa ten serial znova objavi v tom zozname. No a ked si este zapnes automaticke spustanie epizod, tak si ani nemusis pamatat, v ktorej serii a na ktorej epizode si zkoncil. Plugin ti rovno spusti dalsiu epizodu v poradi....


Ahoj Barron, zial nie je to vzdy tak, napr. serial Dexter je nova seria, ale ked je dopozerana tak nezmizne, nakolko je to zle naparovane na trakt.tv (tam su to 2 separe serialy, ale tu je to pod jednym) rovnako to bolo aj pri The Haunting na trakt je to opatovne rozdelene
  Odpovědět
#18
Ahoj, tu skôr ide o to ako si vytvoriť vlastnú knižnicu. V 18 to fungovalo super, vybral som si film a pridal do knižnice. Túto knižnicu mám zálohovanú a pridám si ju kde chcem. Ak potrebuješ nejakú skúšobnú knižnicu môžem ti ju poslať. Ďakujem za skoré nastavenie.


(25.01.2022, 17:42)BBaron Napsal(a): @"DaNOS38" ono to tak trocha uz funguje Big Grin ale v obmedzenom "rezime" pre filmy. Ak si nastavis adresar pre android, tak tam sa ti bude posielat poslednych 20 alebo 25 poloziek z adresara, ktory tam pridas. Takze napriklad tam mozes dat novinky dabovane a on ti do toho adresara bude ladovat 25 poloziek z noviniek. Ak mas navyse androidtv, tak potom tie polozky mozes vidiet na homepage androidu ;-)
  Odpovědět
#19
@"BBaron" bude teda moznost aj v kodi 19 pridavat do kniznice oblubene filny alebo aspon pri serialoch pridavatt do kniznice s odberom? Ci tato funkcionalita sa uz neplanuje?
  Odpovědět
#20
planovat sa planuje, ale mam trocha zdravotne problemi a musim najprv vyriesit tie. Na plugine pracujem, ale aktualne len v malom a hlavne na strane servera.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)