• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla a nové fórum
#1
Jsem rád za tohle nové fórum, ale měl bych pár otázek.

Chybí mi tu nějaká pravidla fóra. Mě by třeba konkrétně zajímalo, jak se máme chovat k původnímu fóru, kde jsou spousty informací i bez sekcí Stream Cinema a Sosáč. Jestli máme být jako XBMC-Kodi a dělat, že žádné takové fórum neexistuje a nikdy neexistovalo, nebo se budeme chovat jako dospělí lidé a bude možné zda dávat odkazy na příslušná témata na původním fóru.

Druhá věc, co mi tu chybí, je nějaká sekce, kde by se řešilo samotné toto fórum, tedy jeho funkčnost a tak. Mám třeba problém s tím, že když kliknu na nepřečtený příspěvek, tak se mi otevře tak, že nahoře nevidím autora příspěvku, musím scrollovat trochu nahoru, abych viděl ikonku a jméno autora příspěvku.
Když jsem zkoušel zobrazit fórum na mobilu, tak se mi nešlo ani přihlásit.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#2
@PetrM: Z mojej strany nebudem blokovat uzivatelov ak postnu link na "stare" forum. Ono to ani nieje "stare" forum, je to stale aktualne forum. Na druhej strane by som bol rad, aby boli vsetky potrebne veci dostupne na jednom mieste. Ak by sa teda dalo, tak odporucam spravit/zalozit nove vlakno tu na fore. Zatial sa s forom zoznamujem, takze treba brat aj toto do uvahy. Z kazdej pomoci/navrhu budem mat radost. Popravde som "stare" forum moc nepoznal, lebo som navsteval len jednu temu a tou bola kategoria SC. Pravidla pre forum sa musia tiez stanovit, ale to este nejaky ten cas potrva....
  Odpovědět
#3
Ano, chápu a budu respektovat. Díky
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
Ahoj @BBaron ak by si potreboval pomoc pri chode fora pripadne grafiku kludne sa ozvi ... rad pomozem ak bude treba
  Odpovědět
#5
willcheck

spracuj please  black theme ak bude kompatibilná
a dajte hlavy dokopy THX  niečo skušám aj ja ale nem dobré ,my OP Windows 7  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#6
https://community.mybb.com/mods.php?acti...ategory=29
Ktoru s tychto black dat dokopy? Ci skor si myslel ze prepinanie medzi svetlou a tmavou ako je to dneska v mode ... no musim najskor nahodit mybb a potom mozem skusat
  Odpovědět
#7
Čierna ako čierna . To už , ako rozhodneš .
♕♕♕♕
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)