• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvýšené vytížení CPU při pause a při výběru další epizody
#1
Všiml jsem si zvláštní věci. Když při sledování filmu  použiji "Pause" nebo pokud seriál nechám viset na výběru další epizody, tak mám trvale zvýšené vytížení procesoru v důsledku čehož mi hučí větrák u HTPC. Štve mě, že tedy vždy musím úplně ukončit přehrávání (a nebo zrušit výběr dalšího dílu) a vyskočit až do menu Stream cinema. Sám na to často zapomenu a děti to neudělají vůbec :/  Netušíte, proč se tak děje a jak to vyřešit?
  Odpovědět
#2
@"Defik": ak mas zparovane KODI s trakt.tv, tak to bude preto, ze si KODI synchronizuje historiu sledovanych casti. ono to ide spravit dvoma sposobmi
1) natiahnut si vsetky serialy a k nim epizody, ktore si videl - trva dlho, ale je tam istota, ze sa prenesu aj tie epizody, ktore oznacis cez web, ze si ich videl v case publikacie (takze oznacis ich so spatnym datumom)
2) natiahnut len "aktualnu" historiu a tu prejst - je to rychlovka, ale nemas istotu, ze budes mat v KODI vsetko to, co si videl.
Uz davnejsie som rozmyslal nad tym, ako toto spravit, aby to nezatazovalo CPU.
Ono je to spravene tak, ze ked sa prehrava, tak sa to nerobi, lebo by to mohlo uplne zahltit CPU a neslo by prehravat, takze ak das pauzu, video sa neprehrava a tym padom sa spusti synchronizacia....tato synchronizacia trva v zavislosti na vykone CPU a aj na pocte zhliadnutych serialov a ich epizod...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
@"Bbaran" Díky moc za odpověď. Trakt.tv mám ale zakázaný a nepoužívám ho.
Děje se mi to jak na mém novém HTPC, tak se mi to dělo i dříve na starším HTPC, kde jsem měl i starší verzi Kodi i starší verzi SC.

Netušíš, co jiného by to mohlo být?
  Odpovědět
#4
Ja to skusam bud na nvidia shield, alebo na notase ... viac zariadeni nemam a na oboch mam trakt, aby sa mi syncoval progress. ziadne vytazovanie CPU ale nebadam. Musim skusit teda vypnut trakt.tv a uvidime, ci nieco najdem...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@"BBaron" Díky moc, to bys byl hodnej. Já fakt nevím, proč se tak děje... koukal jsem i do logu, ale tak nevidím žádnou kolelaci k vytížení CPU :/
  Odpovědět
#6
@Bbaron - Podařilo se ti na to mrknout?

ps. netlačím, jen se ptám :o)
  Odpovědět
#7
nepodarilo, mam teraz nejake terminy v praci a nestiham.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Jasné, tak holt vydržím, beztak mi nic jiného nezbývá :o) Ať ti to v práci dobře dopadne!
  Odpovědět
#9
@"BBaron" Ahoj. Podaří se ti na to najít chvilku? Dííky moc za update Smile
  Odpovědět
#10
stale nestiham, ale uz som aspon nad tym premyslal a mono to bude fungovat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#11
@"BBaron" - jasné, tak holt ještě počkáme Smile Já pořád věřím, že to bude jen nějaká zapomenutá maličkost...
  Odpovědět
#12
Ahoj. Našel jsi nakonec něco? Díky moc za info
  Odpovědět
#13
@"BBaron" Tak nic, alespoň užij Štastný a veselý
  Odpovědět
#14
@"Defik" spravil som tam cache, takze by sa to nemalo zas az tak moc vytazovat, resp. by to malo prebehnut ovela rychlejsie. Teraz tam este robim nejaku tu upravu, upravujem uz posledne detaily...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
@"Defik" inak ak by si chcel pomoct s testovanim, tak mi napis ... poslem ti navod ako na to. Budem len rad ak niekto dalsi bude testovat novu verziu skor ako ju pustim von aj pre ostatnych. Upravene to mam a celkom uz aj otestovane, ale idu vianoce a nerad by som vydal novu verziu, ked ta aktualna funguje viacmenej v pohode. Nova verzia je dost prepisana a bojim sa, ze by tam mohol byt nejaky problem a potom by som pokazil viacerym ludom vianoce a to predsa nechceme ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
@"BBaron" Pár dnů jsem nebyl online, ale uz jsem zpět. Jestli se mám zapojit, není problém, dej vědět co a jak.
  Odpovědět
#17
@"Defik" poslal som ti SZ
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)