• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
přihlášení v telefonu
#1
Prosím o radu. Omlouvám se, pokudje to zde již řešeno. Mám cinema stream také v telefonu. V android boxu mi běží normálně. V telefonu mi píše že mám špatné přihlašovací údaje. Mám účet u kra. sk. Prosím o radu. Děkuji. maak
  Odpovědět
#2
skusil by som to iste heslo na webe kra.sk, pripadne by som skusim to heslo napisat do policka pre prihlasovacie meno, je dost mozne, ze to heslo/meno pises na tej KODI klavesnici zle...nebol by si prvy a ani posledny ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Zdravim mam rovnaký problém. Na TV sa prihlásim v pohode , ale na mobil mi stále pri prihlasovaní vypíše chybu , že nesprávne prihlásovacie udaje poskytovatele . Pri tom zadam len užívateľské meno a hneď ta chyba.
Pri kolonke poskytovateľ mi píše ešte , že webshare.cz
. A na TV ked som zaraval údaje , tak mi tam písalo kra.sk

Účet mam na kra.sk
  Odpovědět
#4
@tomas11x ak mas zaplatenu kra, tak postupuj podla tohoto navodu: https://stream-cinema.online/install
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Postupoval som podľa návodu a stále mi to nechce ísť
  Odpovědět
#6
tak potom zapni debug a posli kodi.log, potom budem vediet pomoct ... ak ti to ale niekde ide a inde nie, je dost mozne, ze nepises spravne meno/heslo ... obzvlast na mobile ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Páči sa
  Odpovědět
#8
@"tomas11x" tak to mas potom problem, lebo mas stream cinema comunity, co je "kopia" tohoto nasho pluginu pre ine ulozisko a vyuzivaju meno naseho doplnku ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Tak ako to mam potom riešiť ? Da sa to vôbec ?
  Odpovědět
#10
GIYF "Google is your friend".
  Odpovědět
#11
@"tomas11x" ak budes pouzivat nas plugin, tak potom ti tu poradime ;-) ale s plugin, s ktorym nic nemame spolocne ti nepomozeme....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Takže potrebujem návod ako získam váš plugin . Prepáčte ale som v tomto lajk 😒
  Odpovědět
#13
https://stream-cinema.online/install
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)