• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Invalit user name
#1
Dobry den prajem, som uplny laik, co sa tyka nastavovania v aplikacii cinema stream. Mam kodi cez kra a neviem kde sa stala chyba, ked mi
aplikacia hlasi invalid user name a nejde mi tym padom otvorit cinema stream. Meno ani heslo som nemenila a ked si ho chcem pozriet v nastaveniach , tak mi da uplne prazdnu obrazovku bez popisov, takze ani nemam kde nastavit moje meno a heslo.
Som uz zufala, skusala som odinstalovat, opat stiahnut doplnok ale nastavenie mena a hesla nejde.
Prosim o radu.
Dakujem velmi pekne.
D.
  Odpovědět
#2
Skuste postupovat podla navodu na instalaciu odtialto: https://stream-cinema.online/install
Je tam popisany krok za krokom.

ale v skratke sprave toto:
  • Spustite KODI
  • Zvoľte vľavo hore ozubené kolečko
  • Pokračujte na System
  • V ľavo až úplne dole, kde je ozubene kolecko a vedla neho text: Základní klikanim na text treba klikat až sa zobrazí Expert
  • Vráťte sa späť na úvodnú obrazovku KODI (klávesou ESC alebo backspace)
  • Vyberte doplnky
  • Vyberte stream cinema
  • otvorte nastavenie pre stream cinema
  • zadajte prihlasovacie udaje, uz by mali byt vidiet vsetky polozky....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(15.11.2021, 13:51)BBaron Napsal(a): Skuste postupovat podla navodu na instalaciu odtialto: https://stream-cinema.online/install
Je tam popisany krok za krokom.

ale v skratke sprave toto:
  • Spustite KODI
  • Zvoľte vľavo hore ozubené kolečko
  • Pokračujte na System
  • V ľavo až úplne dole, kde je ozubene kolecko a vedla neho text: Základní klikanim na text treba klikat až sa zobrazí Expert
  • Vráťte sa späť na úvodnú obrazovku KODI (klávesou ESC alebo backspace)
  • Vyberte doplnky
  • Vyberte stream cinema
  • otvorte nastavenie pre stream cinema
  • zadajte prihlasovacie udaje, uz by mali byt vidiet vsetky polozky....
Dobry vecer, dakujem za reakciu. Takto som presne postupovala podla instrukcii z kra.sk. Ale akonahle chcem stiahnut subor , tak moje nastavenie zmizne a opat hlasi invalid user. Tak to opakujem a odinstalujem Cinema Stream a tak sa to stale opakujeSmile
Pekny vecer.Denisa
  Odpovědět
#4
Dobry vecer,
 dakujem za reakciu. Takto som presne postupovala podla instrukcii z kra.sk. Ale akonahle chcem stiahnut subor , tak moje nastavenie zmizne a opat hlasi invalid user. Tak to opakujem a odinstalujem Cinema Stream a tak sa to stale opakuje[Obrázek: smile.png]
chcem sa spytat, ked mi hlasi ze instalovanie  doplnkov zo zip archivu zlyhalo, tak je mozne, ze som nieco
pokaslala ja tym, ze som odinstalovala cinema? Predtym mi to pekne nainstalovalo a teraz neviem, ci si mam dat znovu nainstalovat boxSmile
Budem rada, za kazdu radu.
Dakujem.
Denisa
  Odpovědět
#5
Tak som vypla tu krabicku a isla som odznova a teda uz nezlyhaloSmile
  Odpovědět
#6
po vypnuti sa asi uvolnilo miesto, ktore bolo zaplnene docasnymi subormi. Toto sa obcas stava....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)