• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky.com
#1
Ahoj. Už dlhšiu dobu mi nejdu sťahovať titulky. Mám prémiový účet na titulky.com skúsil som všetko čo som vedel. Opensubtitles funguje v pohode.
  Odpovědět
#2
Poskytl jsi zoufale málo informací, přidej.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
@"bandzula" predpokladam, ze ti to nejde od 1.10.2021 kedy vyprsal root certifikat pre Let's encrypt (vela sa tu o tom popisalo). titulky.com pouzivaju ich certifikat podpisany novou autoritou, ktoru tvoj box/PC nepozna a preto ti to nejde. Najdi si na google ako updatnut tvoj operacny system tak, aby ti to islo.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
(09.12.2021, 18:29)BBaron Napsal(a): @"bandzula" predpokladam, ze ti to nejde od 1.10.2021 kedy vyprsal root certifikat pre Let's encrypt (vela sa tu o tom popisalo). titulky.com pouzivaju ich certifikat podpisany novou autoritou, ktoru tvoj box/PC nepozna a preto ti to nejde. Najdi si na google ako updatnut tvoj operacny system tak, aby ti to islo.

Vďaka, PC som spravil hneď ako som odoslal otázku. Ale Android projektor nie. Neviem kde začať.
  Odpovědět
#5
No, podla podrobnosti ktore si poskytol o projektore je najlepsia rada: zacni na google a spytaj sa ho ako mozes updatnut ten tvoj projektor. Ak to je ale nejaka cinska krabicka, ktora nema updaty, tak si potom v podstate v pr..li
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
Už všetko funguje.
Na PC s W10 som spustil Internet Explorer a zadal www.titulky.com. Potom v riadku s adresou klikol na ikonku zámku a vybral "Zobraziť certifikáty", ďalej som dal inštalovať certifikát. Dá sa to spraviť aj ináč, ale zložitejšie.

Na projektore XGIMI H2 som odinštaloval verziu 17 (v18 tam bola nepoužiteľná), reštartol, následne spustil čistenie systému. Nainštaloval najnovšiu verziu a titulky už sťahuje. Oproti staršej verzii je to pomalšie a rozhranie sa zobrazuje v nesprávnom rozlíšení. Neviem prečo lebo po prvom spustení bolo všetko vporiadku a pri prechádzaní menu sa to zrazu samo preplo a zostalo to rozkockované. V systémových informáciách som sa dočítal že to beží na 720p. Možno ešte raz skúsim v17.x
  Odpovědět
#7
(09.12.2021, 18:29)BBaron Napsal(a): @"bandzula" predpokladam, ze ti to nejde od 1.10.2021 kedy vyprsal root certifikat pre Let's encrypt (vela sa tu o tom popisalo). titulky.com pouzivaju ich certifikat podpisany novou autoritou, ktoru tvoj box/PC nepozna a preto ti to nejde. Najdi si na google ako updatnut tvoj operacny system tak, aby ti to islo.

Zdravim bbaron. Chcel by som Vas velmi pekne poprosit o radu / pomoc.

Mam podobny problem s titulkami ako useri vyssie- nie je mozne titulky vyhladavat ani automaticky, ani manualne. Doinstalovany plugin titulky.com z cder repositara samozrejme mam. Kodi mam nainstalovane na konzole Xbox One X, detaily nizsie.

Len pre upresnenie: titulky funguju spravne pri vsetkych filmoch / serialoch, kde su priamo v subore (napr. oznacene EN+tit). Tento problem sa objavuje pokial chcem vyhladat titulky automaticky/manualne ku serialom / filmom, ktore titulky nemaju, pripadne vyhladat inu verziu titulkov k filmom/serialom, kde su uz pridane vami (ale je napr. zle casovanie, atd).

Details:
Kodi, Matrix, version 19.3
Plugin Stream Cinema Cz a SK , version 2.1.14+k19
Plugin titulky.com, version 2.0.2
Xbox one X, model 2019, OS version 10.0.22000.3055 (cb_fit_2111co.211213-1700)


Dakujem velmi pekne za rady/hinty.
  Odpovědět
#8
Ahojte. Viete mi prosim dat ku tomu nejaky update? Dakujem.
  Odpovědět
#9
a ked hladate tie titulky na webe titulky.com, tak vam ich najde? Ak ano, tak poslite nazov filmu/serialu aby som to vedel pozriet, idealne treba poslat kodi.log so zapnutym debugom. Bez toho neviem nijako pomoct ...
PS: mate konto na titulky.com, pripadne mate ho platene ???
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Mne titulky.com na Vero 4K+ fungujú v poriadku.
  Odpovědět
#11
Po delší době se snažím zjistit, proč mi nejdou stahovat titulky z titulky.com (doteď jsem to řešil sledováním toho co titulky má :-D, ale štve mě, že nevím jak to rozchodit)
Kodi píše Chyby titulky.com, Informace nejdete v protokolu. A nenalezeny žádné titulky.
Jedná se o box Ondroid N2 s Kodi 19.5, doplnek titulky.com ve verzi 2.0.2, premiovy ucet na titulky.com mam

Pokud se jedná o chybu s root certifikátem, tak prosím o nakopnutí jak na to, protože jsem nic kloudného nevygooglil.
Přikládám log.
https://uloz.to/file/pN44r2mRESCf/kodi-l...MLnzZkMt==

P.S.: Nejde mi přiložit k příspěvku, tak jsem ho dal na uloz.to
  Odpovědět
#12
@"jayd" skoncilo ti to s chybou `Error Contents: The read operation timed out` takze sa nepodarilo nacitat stranku titulky.com
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#13
(17.04.2023, 17:42)jayd Napsal(a): Po delší době se snažím zjistit, proč mi nejdou stahovat titulky z titulky.com (doteď jsem to řešil sledováním toho co titulky má :-D, ale štve mě, že nevím jak to rozchodit)

Riesil som pred casom to iste. Nakoniec to bolo len nedostatocnym povolenim pre Kodi v pristupe k suborom na disku. Stacilo v sprave povoleni pre aplikaciu Kodi v Pristupe k "Suborom a mediam" prepnut na moznost "Povolit spravu vsetkych suborov" a nie len "Povolit pristup iba k mediam".

Skus, mozno ti to pomoze.
  Odpovědět
#14
Dakujem Bbaron, uz je vsetko v poriadku.
  Odpovědět
#15
Serial HALO titulky
Chcem sa opýtať či má niekto problém s automatickým prevzatím titulkov pre seriál HALO,
Ak si zvolím 4k (HDR 10) EN verziu ktorá nemá ešte priradené titulky, tak mi len vyhodí info,  že titulky sa nenašli.
Na stránke titulky.com sú predmetné titulky dostupné + mám predplatený účet.
Pri ostatných seriáloch resp. filmoch, ak sú titulky dostupné, tak tento problém nie je.
Ďakujem
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)