• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neaktualizuje se slozka Novinky
#1
Ahoj
mam problem s aktualizaci slozky Novinky. Zastavilo se mi to 4.12. Vim, ze filmy tam naskakuju skoro kazdy den. Nevite kde by mohl byt problem? 
Dekuji


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#2
Mám to samé. Po poslední aktualizaci SC CZ SK se novinky neaktualizují KODI 19 Matrix a navíc složka HDR natáhla všechny streamy 1080 i 4k HDR. Na KODI 18.9 je vše funkční.
  Odpovědět
#3
na KODI 19.x som dorabal cache v plugine a mozno je problem niekde tam. poslite mi kodi.log so zapnutym debugom a mozem to pozriet...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
(09.12.2021, 11:19)felda224 Napsal(a): Mám to samé. Po poslední aktualizaci  SC CZ SK se novinky neaktualizují KODI 19 Matrix  a navíc složka HDR natáhla všechny streamy 1080 i 4k HDR. Na KODI 18.9 je vše funkční.
Mne pomohlo odinštalovať doplnok a znova nainštalovať a všetko funkčné.
  Odpovědět
#5
skusil jsem odinstalovat a nainstalovat doplnek a zustalo to same 4.12 posledny stream. Log odeslan do zpravy pro Barona. Snad na neco prijde. Dik
  Odpovědět
#6
(09.12.2021, 13:54)Q83N Napsal(a): skusil jsem odinstalovat a nainstalovat doplnek a zustalo to same 4.12 posledny stream. Log odeslan do zpravy pro Barona. Snad na neco prijde. Dik
A vymazal si aj cache a všetky nastavenia?
  Odpovědět
#7
No ted sem to skusil znovu reinstal doplnku a naskocili mi novinky do 7.12 . Jedine co se me pta je jestli chci odebrat vsechna suvisejici data doplnku. Prvy krat jsem dal ANO, ale to bylo stejne. Ted jsem to skusil a dal jsem NE a naskocilo do 7.12. Tak snad to bude ok. Nevim jestli je i jiny stream 8,9.12 . Tak jsem se posunul o 3 dny Smile.
  Odpovědět
#8
něco je špatně protože v nejnovějších přidaných epizodách vidím nove díly ale třeba v naposled sledovaných je nevidím ani v nejnovějších přidaných serialech
  Odpovědět
#9
vyhodil som update pluginu. bola zle spravena cache. Uz je to opravene, treba updatovat na 2.1.14
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
snad je to ok
Dekuji
  Odpovědět
#11
nemas zac...ale neviem preco sa v KODI zle zobrazuje datum, resp. sa nezobrazuje pri polozkach, kde ten datum zadany je. Proste datum ma spravny format, ale napriek tomu sa nezobrazuje v doplnku...toto este budem musiet blizsie preskumat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
(09.12.2021, 18:40)BBaron Napsal(a): nemas zac...ale neviem preco sa v KODI zle zobrazuje datum, resp. sa nezobrazuje pri polozkach, kde ten datum zadany je. Proste datum ma spravny format, ale napriek tomu sa nezobrazuje v doplnku...toto este budem musiet blizsie preskumat.
už to funguje díky za opravu
  Odpovědět
#13
Taky díky už vše v pohodě.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)