• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 20
#1
Nevím, jestli to není hoax nebo apríl, ale zde:
https://jungle-team.com/ya-esta-aqui-ope...y-kodi-20/
autoři se dušují, že Kodi 20 funguje, jen ten SW nejde nikde zatím stáhnout. Jedná se o satelitní přijímač se SW OpenATV 7.1.
  Odpovědět
#2
KODI na enigme uz fungovalo aj predtym
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(10.01.2022, 12:15)BBaron Napsal(a): KODI na enigme uz fungovalo aj predtym
Tak na Black Hole Kodi 17 kaput. Na Open Black Hole Kodi 19 skoro kaput - video cuká, audio není synchronizované s videem - myslím Stream Cinema Community, satelit VU+UNO 4KSE. Nevím kde jinde Kodi dobře funguje s tímto video doplňkem.
  Odpovědět
#4
Kodi na tych prijímačoch čo máš nie je dobre mať, má cpu braodcom a  kodi si sním laicky povedané dobre nerozumie, keby že máš prijímač z cpu hisilicon, tak tam nemáš problém z kodi používa na prehravanie svoj hisilconplayer a ten ide velmi dobre. Vucka su na tom blbo tam je cesta buď archiv alebo externý  box ale i tam je problém, som sa niekoľko krát stretol, že som tam nenašiel serial alebo film čo je v databze v SC ale  v Archive premium chýbal. Ale naspať k tvojej otázke to čo si našiel kodi 20 nexus je pre prijímače z cpu hisilicon, nie broadcom čo máš ty i keď sa ti inštalácia podarí nigdy ti to nepôjde dobre. Nie je enigma ako enigme treba rozlišovať i aký prijímač to je a čo je najdôležitejšie na akom cpu je postavený sat, prijímač.
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
(10.01.2022, 16:24)JL1 Napsal(a): Kodi na tych prijímačoch čo máš nie je dobre mať, má cpu braodcom a  kodi si sním laicky povedané dobre nerozumie, keby že máš prijímač z cpu hisilicon, tak tam nemáš problém z kodi používa na prehravanie svoj hisilconplayer a ten ide velmi dobre. Vucka su na tom blbo tam je cesta buď archiv alebo externý  box ale i tam je problém, som sa niekoľko krát stretol, že som tam nenašiel serial alebo film čo je v databze v SC ale  v Archive premium chýbal. Ale naspať k tvojej otázke to čo si našiel kodi 20 nexus je pre prijímače z cpu hisilicon, nie broadcom čo máš ty i keď sa ti inštalácia podarí nigdy ti to nepôjde dobre. Nie je enigma ako enigme treba rozlišovať i aký prijímač to je a čo je najdôležitejšie na akom cpu je postavený sat, prijímač.
Díky za odborné vysvětlení. Zaplatil jsem webshare na půl roku, tak jsem to chtěl zkusit. Jinak v notebooku i mobilu verze Kodi 19 Matrix jede dobře.
  Odpovědět
#6
Podľa mojich posledných testoch kodi na dreambox one a dreambox 900,SCC vôbec nešla nainštalovať ale SC išla bez väčších problémov.Ak ale chceš info o SCC musíš ísť sa opýtať na inú stránku.
  Odpovědět
#7
(10.01.2022, 22:25)tigana1981 Napsal(a): Podľa mojich posledných testoch kodi na dreambox one a dreambox 900,SCC vôbec nešla nainštalovať ale SC išla bez väčších problémov.Ak ale chceš info o SCC musíš ísť sa opýtať na inú stránku.

Tak jsem se dotázal u odborníků, zda budou řešit u stb VU+ problematiku s Kodi a kdy se tak stane. Můžeme být v klidu, nejdříve se k tomu dostanou do r. 2035 možná. Takže to balím.

https://vuplus-community.net/board/threa...ost-280933
  Odpovědět
#8
nevjem nainstalovat stream cinema
  Odpovědět
#9
@ladislav: https://stream-cinema.online/install
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Viete mi poradit? Odinstaloval som kodi, nainstaloval kodi 20, pri pridani adresy zdroja sa nezobrazuje symbol : (dvojbodka). Ako mam zadat https: ?
  Odpovědět
#11
Huh


Přiložené soubory Miniatury
   
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#12
Dakujem JL1. :-)
Pri caps lock na velke tam : je... ;-)
Pekny vecer.
  Odpovědět
#13
inak na androide ma KODI 20 uz aj hlasove diktovanie. Treba povolit v nastaveni prav v androide pristup k mikrofonu a nasledne po dlhom drzani OK/enter sa otvori notifikacia a mozete diktovat. Funguje to super.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
@"BBaron"  Ahoj, v skine tvoj mod arctic, bolo by možne urobiť úpravy, ale mám dojem, že by to muselo byť asi zvlášť robené len pre nexus, tým pádom, by v položke vzhľad  treba dva odkazy na inštaláciu pre starší matrix a pre nexus 
V originálnom skine je to už za kompilovane, ale len pre nexus, jedna sa o titulky a picon v pvr tv, vid obrázky ako to ukazuje v nexuse tu je odkaz na Includes_PVR.xml ktorý upravuje picony. Nuž je to na tebe, ako budeš mať čas.


Přiložené soubory Miniatury
       
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)