Zmizli seriály
#1
Mám rozpozeraný seriál Most, ešte včera tam bol a dnes ho už nenájde.v kolonke posledne sledované som si všimol že zmizlo viacej seriálov : zaklínač, stratený vo vesmíre, frasier či trabantem australii. Máte aj vy takú skúsenosť?
#2
Mne sa to deje uz viac ako tyzden . Myslel som si ze je to iba docasna chyba ale stava sa to kazdy den . Proste zmizne 80% kniznice stream cinema.
#3
Mne sa to deje uz viac ako tyzden . Myslel som si ze je to iba docasna chyba ale stava sa to kazdy den . Proste zmizne 80% kniznice stream cinema.
#4
Už je to naspäť, aj seriály sú už na serveri
#5
Zkontrolujte si, jestli máte v možnostech zobrazení nastaveno "Všechna videa", viz bd 6  FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#6
Ano mam. A ano , kazdy den sa vratia a znova zmiznu
#7
Pouzivam Kodi 6 rokov a nikdy sa to nestalo teraz je to kazdy den . Proste subory neexistuju.
#8
Seriál Taxi driver taky zmizel. Včera tam byl a dnes už ne.
#9
To sa robi uz nejaku dobu. Rano po 7mej tam budu znovu. mne sa to deje na notebooku, na telke a mobile nic nemizne. Vsade je matrix 19.3.
prikladam screenshot z najnovsich serialov z dnesneho rana


Přiložené soubory Miniatury
   
#10
7:04 všechny seriály co jsem měl v oblíbených a byly prázdný tak teď už tam zase jsou. Ufff 😁
#11
spravil som jednu upravu, tak uvidime, ci to pomoze v stracani sa serialov/filmov
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#12
Uprava pomohla uz sa to nedeje. Dakujem BBaron 👍


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)