• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple TV vs HDR, DV
#1
Ahoj. Mam apple tv 4K, pouzivam platenu apku koditvbox, Kodi mam 19.3 matrix. SC funguje paradne az.. neprepina mi to filmy do HDR a DV obsah ide fialovo-zeleno. Je na to nejake riesenie? Jedine v HDR si viem pozriet priamo na tv sony ktora ma android. Skoda nevyuzit oled tv a vykon apple tv boxu. Na TV mam problem ze mi sekne a nacitava film nad 40Gb. Apple ide aj ked ma film 70Gb. Internet mam 1Gb. No to som velmi odbocil. Proste potrebujem rozbehnut HDR na ATV4K.
  Odpovědět
#2
Ahoj v prvom rade, ako máš pripojenu ATV k netu? Pokiaľ cez LAN, tak tam bude problém s veľkými streamami, nakoľko LAN port v TV ti neprepusti viac než cca 90Mbit. Treba to pripojiť cez 5GHz WiFi a mať router niekde bližšie k TV, potom budeš dosahovať rýchlosti do 200Mbit (samozrejme aj tak nevyuzivame plný potenciál netu, ale lepšie 200 než 80 však?) a môžeš pozerať aj 125GB verziu Pána Prsteňov ako to robím ja na mojom Sony ATV. Tým máme HDR vybavené a čo sa týka DV, tak už to tu bolo riešené, že kodi to jednoducho nedáva a musíš mať na to nejakú "cracknutu" verziu Kodi. V nastaveniach SC som si odskrtol zobrazovať DV streamy a je to vybavené, pokiaľ ho chcem naozaj pozerať, tak stále fungujú torrenty a externý HDD.
  Odpovědět
#3
Aduko ma pravdu. KODI nepodporuje DV a nechysta sa podpora ani do KODI20. Ak chces pozerat DV na telke, tak musis subor stiahnut a prehrat v telke. Ja mam odskusane pozeranie DV cez plex. Plex server mam nainstalovany na NAS a odtial si potom prehravam DV videa. HDR a HDR10+ funguju v pohode aj cez KODI.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)