• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi a SC na Sony Tv
#1
Mal som chvíľku čas , tak som urobil menšie video 🙂 pozrite si ako svižne a plynulo funguje SC s najnovším skinom na Sony XG9505 . 👍

https://youtu.be/0Q2BmsYKwPA
  Odpovědět
#2
mna by zaujimalo, ci na tom bezi aj android integracia SC. Ci to bude ponukat filmy zo SC, ktora pridas....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
@Bbaron môžem skúsiť a pridám video
  Odpovědět
#4
To by bolo fajn…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@Bbaron akurát som sa vrátil s dovolenky a hrabal som sa v Kodi, ale neviem kde zapnúť tu integráciu Kodi aby to pridalo na home screen .
  Odpovědět
#6
Ahoj tu je návod: https://forum.cder.sk/thread-488.html
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#7
caute.
No tak uz asi tyzden mam problem a neviem co s tym. Telka SONY 4K, kodi som mal na nej uz asi 2 roky a stream cinema takisto a bez problemov, no min tyzden som vymazal cache z Kodi apky a zrazu mi nejdu pustat media na STream Cinema. Ine doplnky v Kodi funguju bez problemov.
AKo sa to sprava: beham si po stream cinema, vsetko ok, vyberiem si akykolvek film/serial a ked dam spustit tak sa len zacne tocit koliecko a neponukne mi obrazovku s vyberom streamu a jazyka. viete, ten popup. A takto sa to bude tocit donekonecna az nedam na ovladaci Back, ale to mi vrati chybu ze niektory z doplnkov prestal fungovat.

co som skusal: reinstal doplnku, reinstal celeho Kodi, restart telky. skusal som v nastaveniach aby sa ma nepytalo na vyber streamu ale rovno pustilo nejaky ale nic, to ite to robi. skusal som ten debug zapnut aby som mal zapisanu chybu v LOG file ale to neviem kde mam najst taky subor na telke potom. ja mam telku fakt len na kodi a pre dti na youtube, nic ine na tom nerobim, nehrabem sa tam v suboroch. co mam robit? co sa potentovalo? Smile dik
  Odpovědět
#8
@korton cauko, po precitani som isiel do app setting cez telku a vycistill som cache Kodi a spustil kodi znova. vsetko funguje ako predtym, jedine co si myslim , ze ti nechce pustit film je preto ,ze asi niesi prihlaseny v stream cinema cez addon. skus zadat prihlasovacie udaje znova a skus spustit film ci ti pojde.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)