• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raspberry pi3
#1
Zdravim,
Chcem sa spytat ci ma niekto skusenost so stream cinema na raspberry pi. Vsetko slape ako ma ale jedna vec mi vadi.
Ked idem napriklad na filmy, serialy alebo na hociaky pod priecinok trva par sekund kym vojdem do adresara. Skusal som openelec, oscm, libreElec ale rovnaky vysledok. Pohyb hire, dolu v adresari je svizna

Zaujma ma, ci raspberry vytvara toto spomalenie alebo to pozoruje kazdy
>Kodi 18.6, skin amber
>mozno to niekto fixol

Dik
  Odpovědět
#2
Ja bezim na RPi2 a tiez je to pomalsie. Otvorenie sekcie Movies/Popular trva v priemere 8 otociek spinneru v GUI. Spravil som u seba nejake upray pluginu a dostal som sa na 3 otocky spinneru, ale na rychlost v PC to stale nema.

Rad by som poziadal nejakeho majitela RPi4 aby sa vyjadril. Mozno bude dovod aktualizovat krabicku.
  Odpovědět
#3
A ste pripojeni cez kabel,alebo wifi?Cez wifi je to z nejakeho dovodu pomalsie...
  Odpovědět
#4
hmm, vdaka za info, idem cez wifi, vyskusam Smile
  Odpovědět
#5
Ja nam na pi3 kabel a je to pomale
  Odpovědět
#6
Ako si nahrával libreelec do Raspberry???ja som pred nedávnom predal Raspberry pi 3 a prešiel na 4 ale tá 3 bola úplne super. To išlo ako hodinky.
  Odpovědět
#7
(26.04.2020, 17:45)olii33 Napsal(a): Ja bezim na RPi2 a tiez je to pomalsie. Otvorenie sekcie Movies/Popular trva v priemere 8 otociek spinneru v GUI. Spravil som u seba nejake upray pluginu a dostal som sa na 3 otocky spinneru, ale na rychlost v PC to stale nema.

Rad by som poziadal nejakeho majitela RPi4 aby sa vyjadril. Mozno bude dovod aktualizovat krabicku.

RPi4 - je to rychle a plynule, vyrazne rychlejsie (2 otocky na spineri v defaulte) ako RPi3. RPi4 vyzaduje kvalitny zdroj a pri narocnych 4k HEVC a pod. videach sa moze prehrievat.
Inac to moje bezi stabilne, bez krabicky, len na stole...
  Odpovědět
#8
mam RPI4 a funguje paradne
RPi4 a funguje ako ma
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)