• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shield TV +DoVi
#1
Dobrý den, koukal jsem že se pěkně rozšířila knihovna s DoVi obsahem. Podle toho co jsem se dočetl zde na fóru a na internetu,stále nejsem schopen pouštět tyto filmy přes moji shield TV 2019 a LG OLED TV. APK verze určené pro DV(Kodinerds) i ta HDR mi nejdou prostě nainstaloval jak 32 bit tak 64,zkoušel jsem snad všechny 19.xx verze z Githubu. Nyní mám Matrix 19.4 kde vše funguje skvěle,ale jen s HDR. Kdyby třeba nějaký majitel shield TV by mi poradil,předplatil bych mu úložiště Kra.Díky Kury
  Odpovědět
#2
Jo, a mk4 soubory mi jdou přehrávat v pohodě.
  Odpovědět
#3
Už jsem to vyřešil. Asi na 20 pokus se aplikace nainstalovala. DoVi už jde i u MKV souborů. Nyní mám verzi kodi 19.0
  Odpovědět
#4
a ako sa to ti podarilo vyriesit? doteraz sa ti teda kodi nenainstalovalo a preto ti neslo DoVi, alebo ako to bolo? celkom ma to zaujima, lebo ja som na to este nemal cas...ked som chcel DoVi, tak som si subor stiahol a dal prehrat cez plex. Troska komplikovane a hlavne nepohodlne, ale fungovalo to a to mi stacilo.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
U mňa Kodi19DV-Final-libbluray-aarch32 bezi na schield tv 2019 bez problemov
  Odpovědět
#6
Stáhl jsem Kodi19DV-Final-libbluray-aarch32 do TV boxu ale nechtělo se to nainstalovat, prostě se to seklo ve 3/4 a psalo to aplikaci nelze nainstalovat. Zkoušel jsem to tak 15x a pořád to samé. Potom jsem stáhl File manager a nainstaloval jsem to přes něj asi na 3 pokus, jinak se tomu taky nechtělo. Je to teda verze 19.0 ve který občas padá ScCzSk po shlédnutí seriálové epizody.Občas taky když potřebuji třeba 2x 3x zpět z nějaké kategorie tak to zobrazuje addons, media a asi ještě 3 věci a spadne to znovu(ale to se mi občas stane i na PC kde mám v. 19.4) zde v19.0 je to častější.
  Odpovědět
#7
@"kury2139" asi si moc rychli na ten boxik Big Grin skus pomalsie ist na ten boxik....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)