• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Integrácia Stream Cinema do Android TV
#1
@Bbaron tak som urobil video ako vyzerá integrácia SC do Android TV. Tv je Sony XG9505 ten performance je neskutočný 🙂

https://youtu.be/6oc568oEnaw
  Odpovědět
#2
za to vdacis svojej telke Big Grin KODI/ja s tym nemame nic spolocne. Len skoda, ze novy launcher uz toto nepodporuje a tak je to viac menej "mrtve" .... uvidime co bude dalej, ale aj mne sa tato moznost pacila aj ked nie vzdy to na 100% fungovalo. Ono ked mas dlhsie vypnute KODI a potom ides do toho menu, tak android ukazuje stare polozky, ale KODI uz tam ma naindexovane nieco ine a potom ked kliknes na nejaky film, tak ti KODI zobrazi nieco uplne ine, lebo android/KODI si nestihli dat o tom info. stava sa to len obcas za svitu mesiaca ked je v splne Big Grin ale stava sa to.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
@Bbaron prečo mi to kazíš , šak robím reklamu haha. Ale musím povedať, že je to parádna vec tento Kodi channel. Uvidíme , ako bude fungovať do budúcna , ak nie, vypnem 🙂
  Odpovědět
#4
tak ono to zalezi od launcheru, ktory si nainstalujes. Zatial ten novy launcher mam len na google chromium ci co to je za hracku. moc ju nepouzivam a tak ani neviem, ako to funguje. Naopak na Philips telke mam android a tam mam zasa prazdne kanaly na disney+ HBO atd... tusim len netflix a KODI funguju. Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)