Zmazany serial
#1
Zdravym, mam rozpozerany serial Hunters(2020), ale jeho linka prestala fungovat.Neviem ci je zmazany,alebo ide o inu chybu.Ako ulozisko pouzivam Webshare.
  Odpovědět
#2
(26.04.2020, 22:03)jurajc Napsal(a): Zdravym, mam rozpozerany serial Hunters(2020), ale jeho linka prestala fungovat.Neviem ci je zmazany,alebo ide o inu chybu.Ako ulozisko pouzivam Webshare.
 momentale ma asi SC problém, treba dúfať že zajtra všetko pojde už
  Odpovědět
#3
No ze ma SC problem a zajtra to bude v poriadku je dost optimisticky pohlad....ja to tak ruzovo nevidim....nejdu viacere serialy....resp chybaju streamy v cz verzii, idu len anglicke...rovnako aj filmy, stratili sa uplne alebo len par streamov s nizsou kvalitov, 4K obsah ovela menej..... Pisem o webshare, kra nemam.....no uvidime.....drzim palce!
  Odpovědět
#4
Koupil jsem kra.sk na mesic a VSE ok...... uvidime co bude dal, kazdopadne minimalne mesic bez problemu...... doporucuji Vsem co nechteji resit “porodni bolesti” pri presunu.
2x box X88 Pro X3 - CoreELEC, 1x - x96mini - CoreELEC, 2x - win10, 1x - MacBook PRO.............. děkuji za super doplněk!
  Odpovědět
#5
Stačí v nastaveni doplňku vyplníte přihlašovací údaje pro kra.sk (nemusíte na něm mit účet, taky nemám, prostě jsme tam vyplnili údaje na webshare a seriál který chyběly se zase objevily. Nevím, proč, ale je to tak, vyzkoušejte)
  Odpovědět
#6
(26.04.2020, 23:06)Wetrak Napsal(a): Stačí v nastaveni doplňku vyplníte přihlašovací údaje pro kra.sk (nemusíte na něm mit účet, taky nemám, prostě jsme tam vyplnili údaje na webshare a seriál který chyběly se zase objevily. Nevím, proč, ale je to tak, vyzkoušejte)
nefunguje bez zaplatenia výpalného pre kra.sk
  Odpovědět
#7
Mám problém se seriálem Formula 1 Drive to survive. Včera byly na SC obě série, ale dnes tento seriál úplně zmizel. Nelze ani vyhledat, ani nalistovat podle abecedy. Mám WS a tam všechny soubory obou sérií jsou. Co se stalo?

Hodněkrát vidím, že na WS soubor je, ale není na seznamu - rád bych pomohl a nějak do SC přidal - co udělat návod pro lamy?

Ale nikdy se mi nestalo, že by seriál na SC byl a najednou se vypařil.
  Odpovědět
#8
Zmizela treti serie serialu Koruna a taky posledni serie Suits..co muzu udelat pro to aby tam zase byly? Diky
  Odpovědět
#9
(26.04.2020, 23:28)maro2455 Napsal(a): Zmizela treti serie serialu Koruna a taky posledni serie Suits..co muzu udelat pro to aby tam zase byly? Diky

Na ws sú všetky tri série. Teraz som pozeral.
  Odpovědět
#10
Já jí vidím a jde mi i v pohodě pustit. Zkus restartovat Kodi
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#11
Stačilo počat netreba kupovat účet aj na kra, mne to tiež blblo ze neišlo otvarat zlosky v SC a už to ide, treba mat len trpezlivosť
  Odpovědět
#12
nevie niekto ako sa da dohladat konkretny film/serial na webshare,ktory je namapovany na sc?
  Odpovědět
#13
Vieme , napr https://forum.cder.sk/showthread.php?tid...862#pid862
príklad google chrome ,ideš na csfd zadáš vyhladať konkrétny film/seriál ak je v plugine naskočí ikonka stream cinema
klikni na ikonku uvidíš všetky streamy

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#14
Chlapi , webshare je už preťažené . Kôli tomu sa urobilo nové úložisko na kra . tak dávajte ,  uploadujte na kra a nie na webshare . Až padne  webshare  , záložný server  bude in .
♕♕♕♕
  Odpovědět
#15
Zbytočne nešír dezinformácie a nerob prosím ťa paniku , jediné čo mi chýba na krask je historia
sťahovania ak niečo puštam z nového uložiska , pretože nestahujem doplnkom ale výhradne v PC
ale kedže to je celé v plienkach ako aj toto forum asi to potrebuje čas  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#16
Tak od vcerejska vidim, ze napr. U serialu Koruna opravdu treti serie pribyla. Asi pul hodiny jsem se snazil pustit 6 dil a stale to psalo error - server error. (Sc mam aktualiuovane) Pote se to rozjelo a ted to vypada ok. Dekuji
  Odpovědět
#17
(27.04.2020, 20:16)duo4k Napsal(a): Chlapi , webshare je už preťažené . Kôli tomu sa urobilo nové úložisko na kra . tak dávajte ,  uploadujte na kra a nie na webshare . Až padne  webshare  , záložný server  bude in .

Ty si ako komár, len roznášať infekciu, nešír dezinformácie!.
  Odpovědět
#18
(26.04.2020, 22:03)jurajc Napsal(a): Zdravym, mam rozpozerany serial Hunters(2020), ale jeho linka prestala fungovat.Neviem ci je zmazany,alebo ide o inu chybu.Ako ulozisko pouzivam Webshare.

Treba citat forum. Tu je vytvorena integracia SC do browsera (prehliadaca) https://forum.cder.sk/thread-25.html


https://stream-cinema.online/film/hunters-2020

  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)