• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpozerané seriály
#1
Video 
Zdravim, predom sa ospravedlnujem ak tu nieco take uz bolo rozoberane - nenasiel som odpovedajuce vlakno.

Predvcerom som presiel zo SCC (Webshare) na SC (Kraska), kedze pri povodnom plugine boli problemy - vypadky na par dni atd a nebolo to prvy raz... V prvom rade chcem podotknut ze  skoda ze som tento povodny plugin objavil az teraz, lebo podla mna ponuka ovela viac, ci uz custom skiny vytvorene priamo pre SC a ktore funguju konstantne, v cder repozitary vsetko pekne na jednom mieste, alebo moznost integrovania CELYCH priecinkov filmov do AndroidTV - neskutocna super vecicka ktora posobi AAA premiovo. Pri SCC to sice ide tiez, ale len po tituloch, nie priecinkoch.

Chyba mi len jedina vec ktoru som na SCC zboznoval a to zoznam hned na zaciatku v hlavom menu pluginu - "naposledy pozerane"... V podstate ak mam rozkukany serial, nemusim vyhladavat a preklikavat v seriach a epozodach ale jednoducho v tom zozname kliknem na dany serial a prehra mi automaticky dalsiu epizodu, resp ak mam nejaku nedopozeranu tak do toho casu. Dalo by sa nieco podobne vytvorit?

Vdaka za odpoved.
  Odpovědět
#2
Tahle složka tam ale je. Navíc ještě další složka "Nedokoukané seriály", ta se ale objevuje, jen když nějaký nedokoukaný seriál máš.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#3
(30.09.2022, 13:40)beepee Napsal(a): Tahle složka tam ale je. Navíc ještě další složka "Nedokoukané seriály", ta se ale objevuje, jen když nějaký nedokoukaný seriál máš.
Ano, ale ide mi o tu funkcionalitu, ze staci na rozpozerany serial len kliknut a automaticky sa spusti dalsia epizoda, tzn. nemusim klikat na seriu a potom epizodu. Bolo by aj fajn ak by sa aj serialy dali integrovat do AndroidTV, ale to uz tu niekto riesil ze to casom pride...
Nvidia SHIELD Pro | Kodi 19.4 Matrix
  Odpovědět
#4
Nastavení-Streamy-Automaticky spustit další epizodu při otevření seriálu.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#5
(01.10.2022, 08:58)beepee Napsal(a): Nastavení-Streamy-Automaticky spustit další epizodu při otevření seriálu.
oh, tak to som uplne prehliadol Smile.. super, dakujem
Nvidia SHIELD Pro | Kodi 19.4 Matrix
  Odpovědět
#6
Dobrý deň.Máme probmém so stream.Seká,zastaví uprostred filmu a vypisuje,že zdroj je príliš pomalý.
Ďakujem vopred za odpoveď.
  Odpovědět
#7
@"zuzana.tokeova" treba precitat: https://forum.cder.sk/thread-26.html
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
ja bych mel dotaz... nemizi mi dokoukane serialy ze sekce nedokoukane... je problem na moji strane? pokud ano, tak kde?
  Odpovědět
#9
@"Slavnar" treba precitat: https://forum.cder.sk/thread-26.html a nasledne podla toho postupovat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
(22.01.2023, 15:18)BBaron Napsal(a): @"Slavnar" treba precitat: https://forum.cder.sk/thread-26.html a nasledne podla toho postupovat...
to jsem samozrejme prolezl..., ja samozrejme vim, jak funguji filtry zobrazovani. ano vyresilo by to prehodit abych videl pouze neshlednude, ale to "odstrani" pouze epizody, ne shlednuty serial jako takovy. a z teto sekce "odstranit" nejde.
  Odpovědět
#11
@"Slavnar" Mně tohle dělá, pokud některá z epizod není shlédnuta "přirozeným způsobem" - tj. dokoukáním do konce a místo toho ji označím jako shlédnutou ručně.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#12
(23.01.2023, 08:47)beepee Napsal(a): @"Slavnar"  Mně tohle dělá, pokud některá z epizod není shlédnuta "přirozeným způsobem" - tj. dokoukáním do konce a místo toho ji označím jako shlédnutou ručně.
jo, to je pomerne mozny, protoze mam cerstvou instalaci a sync pres trakt, navic se divam na vic zarizenich...
da se toto nejak obejit, nevis?
  Odpovědět
#13
Zdravim vospolok. Kde sa môžem obrátiť s požiadavkou na doplnok cinema CZ sk? Chcel by som sa spýtať. Keď si vyberiete film. Dáte info .potom šípkou hore info o hercovi. Tam zobrazí aj jeho všetky filmy a seriály kde účinkoval. A tu je otázka. Dalo by sa priamo odtiaľ spustiť konkrétny film? Z tej jeho databázy? Vlastne informácii o hercovi? Ďakujem za odpoveď
  Odpovědět
#14
@"Irwinko" toto je vec skinu a uz som to trocha skusal ... musis mat specialnu upravu skinu Big Grin kde sa toto da spravit. ALE tento skin zatial nieje verejny, lebo prisiel KODI 20 a trocha sa to pokazilo ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)