• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkce Konkurence
#1
Wink 
Ahoj,

paralelně občas používám konkureční doplňek stream cinema community. Obsahuje některé funkce, které mi u SC  velmi chybí. Např.

  1. doplněk je pocitově tak 2x rychlejší, vše se prostě načte o dost rychleji. 
  2. vyhledávání všude - tzn. mezi seriálama i filmama. U tohoto je potřeba se v SC mega proklikávat, a když člověk blbě zvolí sekci, musí se dobu vracet.
  3. historie vyhledávání - pamatuji si, že historicky bylo i v SC, ale nechápu proč se toto odebralo. Velmi užitečná funkce co jsem naposledy vyhledával.
  4. tematický seznam - aktuálně třeba "Zima" nebo "podzim", obsahuje filmy na dané období.
Rád bych i nadále používal SC, matně vím co se stalo a eticky mi nepříjde správné SCC podporovat. Mají také horší ripy. Pravdou ale je, že uživatelsky se doplněk používá prostě o dost lépe. Bylo by možné něco ze seznamu výše zpracovat i do SC?

Předem díky!



  1.  
  Odpovědět
#2
tematicke seznami nema kto robit ... SCC ich ma tusim "napevno" priamo v doplnku, tak ako viacere polozky, ktore SC taha zo servera. Kedze to SC taha zo servera, tak je to pomalsie. Dalsia vec je, ze SC ti posiela len tie filmy/serialy/serie/epizody, ktore vyhovuju tvojmi nastaveniu, preto mas v podstate komplet menu cisto pre tvoje zariadenie. SCC to ma napevno a aj preto je to menu rychlejsie. Takto to v minulusti fungovalo aj v SC, ale ked som chcel nieco zmenit, tak som kvoli tomu musel spravit update dolplnku a nie kazdy mal ten update atd...nebolo to proste prakticke. Mam uz ale nieco vymyslene, ako spojit tieto dve veci dohromady a snad sa mi aspon nieco podari spravit z toho tvojho zoznamu ;-)
Jo a ak pojde znova trakt.tv tak mozes spravit/spravovat tie tematicke zoznamy a ja ich dostanem do doplnku ;-) No a inak skusal si pozerat "Zoznamy/Rebricky" v SC ???
No a potom taketo "sezonne" zoznamy pridavam do pluginu, tak ako teraz vianocny zoznam ... popravde neviem ake filmy by mali byt v zozname pre jesen Big Grin
vyhladavanie vsude - no, toto je otazka ... premyslal som nad tym, ze by som pridal taketo vyhladavanie, ktore by vyhladavalo kade tade .... len tie vysledky neviem ci by za nieco stalo ...
historia vyhladavania sa spravit ... asi to aj spravim ... casom ;-)
  Odpovědět
#3
Prosim ta a budes pridavat funkciu na pridavanie do traktu cez SC vo verzii 19? Lebo prechadzam na coreelec, tak ci ked sa s tym budem babrat, ci dat kodi 18 alebo 19. Diky
  Odpovědět
#4
@"mino182" zatial nie
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)