Rozpravky s LGBT
#1
Chcel by som zacat oznacovat rozpravky s LGBT aby rodicia o takych rozpravkach vedeli skor, ako ich pustia svojim detom a zaroven by som asi na tieto rozpravky spravil filter, aby sa nezobrazovali. Ja viem, ze v poslednej dobe zacina byt LGBT celkom dost tlacena, ale podla mna by sa to nemuselo tlacit detom do hlav cez rozpravky.
Aktualny zoznam najdete na: https://trakt.tv/users/bbaronsvk/lists/l...t=rank,asc
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
Správne rozhodnutie
  Odpovědět
#3
minimalne teraz ak je nieco s LGBT, tak tomu menil pristupnost na 12rokov ak to ma pristupnost mensiu ako 12rokov Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
po novom bude v doplnku oznacenych "zatial" 950 filmov/serialov s LGBT. Je ale medzi nimi anapriklad aj Hra o trony alebo SpongeBob v kalhotách (v nejakej epizode to vrajt je ... vela rozpravok/serialov od nickelodeon ma v sebe LGBT. Nebude to nijako nasilne prezentovane, ale upravim aj plugin, aby posielal upozornenie, ze sa chystate pozerat LGBT (bude sa to dat samozrejme vypnut v nastaveni, ale defaultne to bude zapnute).
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Ahoj, v poslednej dobe sa mi stáva že mi miznú obľúbené filmy (pozeráme hlavne s detmi, takže hlavne rozprávky). Dnes sa mi dokonca stalo že počas prehrávania filmu kodi spadlo a film som už nenašiel ani cez vyhľadávanie. Jednalo sa o film Veľká Vánoční jízda, ale zmizmi mi aj napríklad mimoni a veľa, veľa ďaľších. Používam kra. Zaregistroval ešte niekto takýto problem? Viete potadiť čo s tym?
  Odpovědět
#6
Nemáš zaplý filtr "Skrýt zhlédnuté"?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)