• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefunkční po aktualizaci
#1
Zdravím vás, přeji v novém roce vše nej, prosím o radu, aktualizoval jsem v pc kodi z 18.5 na 19.5, vše funguje, mimo to že když se vrátím do seznamu doplňků, a chci spustit opět Stream Cinema CZ@SK(verze 2.2.12+k19 , vyskočí mi místo nabídky jen výpis složek viz. příloha ( addons,cache,media,system,userdata) , a nepomůže nic jen vypnout a zapnout kodi ..poté se dostnu do nabídky, a znova pokud se vrátím, už zase jen výpis složek. TO samé mám na android boxu, aktualizováno z 18.5 na 19.3. Děkuji za pomoc.    
  Odpovědět
#2
odynstaluj SC pripadne cele repo cder a nainstaluj nanovo
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
(04.01.2023, 18:21)JL1 Napsal(a): odynstaluj SC pripadne cele repo cder a nainstaluj nanovo
Mám novou instalaci v novém Androidtv boxu, dělá to pořád
  Odpovědět
#4
no niečo robíš špatne, dal som čistú inštaláciu a sc ide krásne skúšane na androide, pc i coreelecu nikde nemám problém z sc
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
Nepouzivas nejaky skin co ma problem s 19 skus iny
  Odpovědět
#6
premapuj si tlacitko "back" v KODI na stop. potom to bude fungovat dobre ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
(08.01.2023, 17:18)xiaomi22 Napsal(a): Nepouzivas nejaky skin co ma problem s 19 skus iny
confluence
  Odpovědět
#8
je to naozaj tak, ze by si nemal pouzivat tlacitko "back" ale najprv by si mal stopnut video a potom by ta to vratilo do menu. Za mna je to celkom dost nelogicke stlacit back a nechat hrat video na pozadi. Uplne to zabija android. To, ze sa ti tam zobrazi taketo menu, tak to je problem KODI 19 ... namapuj si to tlaciko back na stop a bude to fungovat spravne.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
(16.01.2023, 13:29)BBaron Napsal(a): je to naozaj tak, ze by si nemal pouzivat tlacitko "back" ale najprv by si mal stopnut video a potom by ta to vratilo do menu. Za mna je to celkom dost nelogicke stlacit back a nechat hrat video na pozadi. Uplne to zabija android. To, ze sa ti tam zobrazi taketo menu, tak to je problem KODI 19 ... namapuj si to tlaciko back na stop a bude to fungovat spravne.
Děkuji za info, prostě jsem ve verzi 18 to měl takto zafixované, back bez zastavení, tudíž to automaticky dělám i nyní. Ale už jsem nastolil směr Stop a poté back, :-), časem zvyknu.
  Odpovědět
#10
Viete mi poradit? Odinstaloval som kodi, nainstaloval kodi 20, pri pridani adresy zdroja sa nezobrazuje symbol : (dvojbodka). Ako mam zadat https: ?
  Odpovědět
#11
@"Pistabb" zapoj klavesnicu do USB a zadaj adresu tak....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)