• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rýchlosť streamu
#1
Dobrý deň , neviete poradiť prečo nejde bez zásekov film nad 10gb +- ? Idem cez optiku 1000mb/s ?? Tešil som sa na 4k obsah no je to nereálne pozerať.Ďakujem za pomoc Smile
  Odpovědět
#2
z kra serveru z tvojho úložiska nahoď niečo a daj sťahovať pozri z akou rychlostou ti to bude sťahovať ak ti to pôjde pomaly kontaktuj podporu kra.sk , za druhé problém z poskytovateľom internetu, mohol niečo v poslednej dobe podniknúť a obmedziť rychlost, ja mam tiež optiku a nemám problém pozerať i 130Gb film dokonca môžem skákať hore dolu bez najmenšieho záseku a stíha plniť cache to mam nastavene na 570Mb ale keby že mám i základných 15Mb nemám problém
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
No asi 3 4 dní mam ten istý problém. Magio 400Mb, a zrazu väčšie streamy bez šance
  Odpovědět
#4
No ja som teraz skusal merat rychlost. Mam optiku od telekomu 1000/500 a hadaj co!!! ide mi to vsade max 300Mbps !!!!! Skusal som rozne servre a vsade rovnaky vysledok. Skusal som to dokonca aj priamo cez router a s rovnakym vysledkom. Restartol som router a vsetko som odpojil od routru a aj tak som mal rovnaku rychlost. Som teda na 1/3 rychlosti, ktoru si platim...budem musiet zavolat do telekomu ... 1/3 rychlosti je celkom dost mazec.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Tak mne sa nepodarilo nič vyriešiť. Kra.sk podpora tvrdí že problém je na mojej strane a ze nie som jediný. Telekom podpora tvrdí že je u mňa všetko v poriadku, a aj je, okrem kra.sk. Tam mam nižšiu rýchlosť 10x oproti iným serverom na nete. Neviem co ďalej. Brat ma tiež telekom. Ten istý router a tam je to OK. Som v koncoch
  Odpovědět
#6
@"poly88" skus kupit v alze cez net novy router, pripoj ho a ked to s nim nepojde lepsie, tak ten router proste vratis do alzy....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)