• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzhľad - DSTV a Estuary Modified pre Kodi 19 - 20
#1
DStealthTV, bol navrhnutý tak, aby bol ľahký, nenáročný a prispôsobiteľný a ľahko použiteľný výborne sa hodí pre slabšie boxy ale tv z androidom. Domovská obrazovka je velmi podobná ako (napr. Netflix a Prime). Skutočne jediné veľké zmeny  sú na domovskej obrazovke. Tento skin je zatial vo vývojovej fáze, viac informácií TU 

TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#2
Dik za tip, skusim to nahodit deckam na chromecast.
  Odpovědět
#3
Mne sa moc nepaci ... Big Grin je to priliz tmave a pri vybere streamu je to na ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
Video 
   

@"BBaron" ono viac ide o to a to je to hlavne, ako je spracovaná hlavná obrazovka je to prehľadne a hlavne rýchle oproti Estuary Stream Cinema Mod ja na tvojom mieste by som tento vzhľad určite zaradil do cder repa nie každý ma nvidiu shield Big Grin tak ti je to ťažké porovnať. Ja bežím n tvojom upravenom mode Arctic: Zephyr - Reloaded ktorý je dosť náročný, preto som sem dal tento, pre tých, čo majú nedostačený výkon
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
@"JL1" ja teraz shield nepouzivam, lebo mam android telku a ten android tiez nieje z tych najrychlejsich aj ked ma vraj vykon podobny shieldu Big Grin ale len podobny Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
(18.01.2023, 11:50)BBaron Napsal(a): @"JL1" ja teraz shield nepouzivam, lebo mam android telku a ten android tiez nieje z tych najrychlejsich aj ked ma vraj vykon podobny shieldu :D ale len podobny :D
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)