• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 20 - Nexus
#1
Zdravim, mam Xiaomi kluc s najnovsim Androidom. Po aktualizacii /ale aj odinstalovani a znovu nainstalovani/ noveho Kodi 20 Nexus, sa po snahe otvorit Cinema Stream aplikacia Kodi sama vypne. Robilo to aj niekomu z Vas a vedeli ste to nejako opravit? Na klucoch k TV nie je mozne stiahnut starsie verzie programu Undecided
Dakujem Vam.
  Odpovědět
#2
sprav uplne cistu instalaciu bez dalsich doplnkov len cisto SC doplnok nainstaluj, a ak i potom ti to bude padat tak zaloguj chybu, ako na to si precitaj tu https://forum.cder.sk/thread-1.html
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
Zdravim.
urobil som novu instalaciu Kodi a jediny doplnok,ktory som instaloval, bola Cinema Stream.
Pozriem sa na to zalogovanie.
Dakujem Vam za odpoved.
  Odpovědět
#4
@jotochcem
Tiež mi robilo to isté, že sa mi Kodi stále samo po otvorení vypínalo. Tak som skúšal rôzne možnosti až nakoniec som v Nastaveniach vzhľadu konfiguroval vzhľad a vypol v Položkách hlavnej ponuky aj položku Doplnky (nechal som len Obľúbené) t.j. po otvorení Kodi mi už nenačítava Doplnky na hlavnej ploche a už sa mi Kodi samé nevypína.
Samozrejme Stream Cinema som pridal medzi obľúbené a zapol aj v Nastaveniach Stream Cinema aj Spustiť doplnok pri štarte. 😉
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)