• 4 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.25
#1
V novej verzii je opravene posledne sledovane, oznacovanie videne a upNext pre win10
#2
Mám trochu problém, na PC (win10) nejde doplněk ani spustit, bez jakékoliv zprávy. Verze xx.24 do této doby fungovala OK.
Několik různých krabiček s amlogic...
#3
presne to iste u mna, prave som aktualizovat na verziu 25 a nefunguje. verzia 24 bez problemov. odinstaloval som doplnok, ale bez zmeny

EDIT: uz funguje.. vyborna robota.. 
chcel by som zaroven podakovat na tomto mieste - BBARON - dakujem, ze venujes tolko energie do projektu, ktory inym sluzi zadarmo. si frajer a velka vdaka
#4
Zdravím, taktéž hlásím problem( do te doby vše OK) - nvidia shield, aktualizované kodi a po spuštění SC nevidím nic než soubory, stopy, doplňky. Díky za pomoc

Někdo něco změnil, už mi to funguje - vidím komplet nabídku :-), takže diky
#5
U mně stejný problém
#6
Hlava mi to nebere. Mě už to záhadně začalo fungovat. Pouze jsem vymazal log file abych poslal bbaronovi čistý log se závadou. Takže vyřešeno.
Několik různých krabiček s amlogic...
#7
Proběhne automatická aktualizace? Zatím visím na 1.3.24 a aktualizace neproběhla a nejde ani rućně. dík za info
#8
Mě to přišlo na PC samo. Na krabičkách jsem to ještě netestoval.

Teď jsem provedl zkoušku na A95X krabici a je dostupná pouze verze xx.24.
Několik různých krabiček s amlogic...
#9
Ahoj
Aktualizácia na verziu 1.3.25 prebehla bez problémov, ale po spustení doplnku vyhlási že chce aktualizovať.

Frčim na RPi3 cez LibreElec
#10
Po aktualizaci je lepší úplně vypnout kodi nebo reset krabičky. Poté hláška o aktualizaci zmizí.
Tesla MediaBox x900 Pro
#11
(27.04.2020, 19:37)Sencored Napsal(a): Po aktualizaci je lepší úplně vypnout kodi nebo reset krabičky. Poté hláška o aktualizaci zmizí.
Pomohlo

Ďakujem  Rolleyes
#12
Poslední sledované stále na win10 nefunguje.
#13
Dneska se nejak nedari aktualizaci udelat. Stale hlasi ze neprobehla.
#14
(27.04.2020, 19:34)Pepeq Napsal(a): Ahoj
Aktualizácia na verziu 1.3.25 prebehla bez problémov, ale po spustení doplnku vyhlási že chce aktualizovať.

Frčim na RPi3 cez LibreElec
Staci restart a nabehne vsetko
#15
(27.04.2020, 19:49)Adal Napsal(a): Poslední sledované stále na win10 nefunguje.
Mne takisto posledné sledované nezobrazí na Win 10..Ináč všetko ok.
#16
Win 10 v poradku,android box v poradku dik,akorat posledni sledovane nic neukaze
#17
Pre win10 skuste restart...nemam win, tak nemam kde testovat, ale malo by to slapat...teda musi!!!! Ak nie, tak treba poslat kodi.log
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#18
Mel jsem problem se ziskanim aktualizace na 1.3.25, stale se mi na mem VERO objevovala verze 1.3.24
Nasledne jsem zkusil updatovat repozitar cder.sk a hned se mi objevila updatovaci message posledni verze 1.3.25
#19
(27.04.2020, 20:09)BBaron Napsal(a): Pre win10 skuste restart...nemam win, tak nemam kde testovat, ale malo by to slapat...teda musi!!!! Ak nie, tak treba poslat kodi.log


Bohužel ani po resetu nejde. Vyzkoušeno jak u filmů tak seriálů.

Tady kodi.log pokuď to mám dobře nastavené? Posílám poprvé..   Rolleyes
https://webshare.cz/#/file/3LqURrGzbh/kodi-log
Tesla MediaBox x900 Pro
#20
Poradi niekto mam Formuler android na cder.sk mam  SC 1.3.25 potvrdim a aktualizacia zlyhala.Dakujem.Doteras to stale aktualizovalo.Formuler Z7plus android.Bbaron poradiš.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)