Trakt a listy lidi
#1
Ahoj, 
Na traktu muzes do listu pridavat i lidi (= herce, rezisery, etc...)... a pak se probirat jejich tvorbou.
SC sice o takovem listu vi, ale pri pokusu o otevreni vrati chybu. Dala by se do SC doplnit i podpora techto listu?
Diks!

Jen tka pro referenci... https://ctrlv.link/WDRI
  Odpovědět
#2
zial SC nema info o hercoch napojene na ID traktu, takze v tom zozname herca neviem "natiahnut" ... mozno niekedy v buducnosti...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(19.02.2023, 21:07)BBaron Napsal(a): zial SC nema info o hercoch napojene na ID traktu, takze v tom zozname herca neviem "natiahnut" ... mozno niekedy v buducnosti...
aaaargh, tak jsem zrovna myslel, ze bude quick win. Big Grin Big Grin  Zadny drama. Tak snad jindy. Kazdopadne dik. Big Grin
  Odpovědět
#4
jop, popremyslam nad tym. Problem je v tom, ze treba naparovat niekolko DB naseba. Nieje to nic neriesitelne, ale ak by bolo treba este aj parovat ludi s traktom ... no neviem ... uvidim co sa s tym bude dat spravit. Aktualne mame 158958 hercov v DB.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Tak jeste jedna vec... Daly by se ukazovat nejen moje personalni listy, ale i listy, ktere jsem lajknul? (Ted, abych v SC videl cizi list, tak ho musim zkopirovat. To je jednak trochu humpolacke a jednak to nelze provest pres mobilni appku.) Sad
Tak kdyby nahodou nekdy... Dik. Wink
  Odpovědět
#6
@"SelfDesctructed" zapisane do debilnicka
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)