• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt.tv - Matrix, Nexus
#1
Zdravím, mám taký problém, a neviem či sa dakto stretol s tým, že pod Matrix a Nexus sa nedajú pridávať filmy a seriály do Trakt TV,jedine cez Leiu. Na mobile som tiež skúšal, a tiež ten istý problém.
  Odpovědět
#2
Prikladám fotku z android boxu.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#3
Nieje tam podpora pre trakt.tv, tak preto ti to nejde....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
Ale Stream Cinema má podporu. Pod Leiu viem pridať aj odobrať, a pod Nexus nie. Keď otvorím pod SC zložku Trakt TV, tak mi zobrazí filmy aj prehrať to viem, ale už odstrániť z Trakt neviem.
  Odpovědět
#5
Dá sa prihlásiť do Trakt TV.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#6
@"BBaron" ako to myslíš, ze tam nie je podpora z traktu potom by to nešlo ani  v scc a oni tu možnosť na pridanie  do traktu film seriál majú i pod nexusom


Přiložené soubory Miniatury
   
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#7
v SC to nema podporu z contextoveho menu, tak to myslim....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Ale pod kodi 18.9 má, a pod kodi 20 nie, tak to je zvláštne.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#9
(07.03.2023, 22:53)Joey39 Napsal(a): Ale pod kodi 18.9 má, a pod kodi 20 nie, tak to je zvláštne.
kody 18.9 malo verziu XXX ale kodi 20 ma inu (prerobena aj na novu verziu pythonu) a teda niektore funkcie tam zatial este neboli preprogramovane ...
  Odpovědět
#10
Pridam sa do tohoto vlakna.

Na Nexuse v.20.1 beziacom na Shield 2015, najnovsia verzia SC, neviem v kontextovom menu pridat film do Trakt zoznamu. Zvolim polozku Add to watchlist a dostanem Trakt chyba.
Skusal som reauthorizovat track v SC, nepomohlo.
Skin Estauary stream cinema MOD.

Nefungovalo mi to ani na Matrixe.

Svoj watchlist vidim.

Robim nieco zle? Viete mi s tym prosim pomoct?

Pridavam log

https://paste.kodi.tv/wiruyotuna

vdaka
  Odpovědět
#11
Páni prestal som sa zaoberať týmito hlúposťami, v mobile používam apku Cine Trak poprípade TV Show Tracker - trakt.tv client. Nahradia kontextové menu. Cine Trak vyhľadáva aj slovenské a české názvy filmov a serialov.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)