• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekanie videa z stream cinema
#1
Mám optiku cez Telekom 1000/500 Mb/s, satelitný set-top box Vu+ Duo 4k a pripojenie je riešené výlučne po kábli
Pri prehravaní filmu z stream cinema väčšieho ako cca. 16-20 Gb mi film seká a nedá sa to pozerať a keď si chcem film siahnuť tak stahuje neskutočne pomaly
Problém som riešil s podporou od telekomu 3x a vždy s rovnakým výsledkom - u nás chyba nie je. 4x bol u mňa technik osobne a tiež konštatoval že oni majú všetko v poriadku a že sa s takou chybou ešte nestretol - pri prehrávaní videa bola rýchlosť internetu  950 Mb/s a film sekal a konštatoval že na trase je niekde nejaký blok alebo niečo podobné. V roku 2022 som mal pripojenie cez optiku Orange a vtedy to išlo bez problémov tak preto som najprv kontaktoval podporu od telekomu.
Následne mi od telekomu prišla správa ,, 
Na to, aby sme vedeli diagnostikovat problem z nasej strany, ak to bude mozne, potrebujeme z Vasej strany zistit:
- ping a traceroute na IP adresu poskytovatela danej sluzby
- ping a traceroute na telekom.sk
Je potrebne zaslat screenshoty tychto hodnot, ktore nasledne vieme poslat nasim sietovym technikom. Samozrejme je este potrebne zistit udaje od poskytovatela, ktore sme Vam napisali v predchadzajucom e-maily. 
Az nasledne vieme urobit nejaky zaver a dopomoct k rieseniu.,,
Skúsil som prehrávanie cez Kodi v pc a aj cez android box a s rovnakým výsledkom - film seká a je to nepozeratelné. 
S pozdravom a za odpoveď vopred ďakujem
#2
@"Sancho" ArchivCZSK nieje nas plugin. Kra.sk nieje nas server. Tu ti nikto nevie pomoct. Kontaktuj podporu kra.sk
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#3
(20.03.2023, 12:00)BBaron Napsal(a): @"Sancho" ArchivCZSK nieje nas plugin. Kra.sk nieje nas server. Tu ti nikto nevie pomoct. Kontaktuj podporu kra.sk
BBaron ďakujem za odpoveď, táto správa bola určená a poslaná na kra.sk a sem som to len skopíroval lebo toto mi poslali:

Podľa toho, čo sme zistili na internete, informácie a podporu ku

komunitnému projektu Stream Cinema nájdete na stránkach:
https://stream-cinema.online
https://forum.cder.sk
 tak som ja spravil chybu že som to zle sformuloval, mne sa jedná len a len o stream cinema iné doplnky z archívu nepoužívam.
Sekanie videa je len na stream cinema a tak som myslel že som to dal správne, nevedel som že archív czsk je niečo iné. Tak ja príspevok zmažem a naformulujem správne aby sa jednalo len o problém zo stream cinema.
Ďakujem


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)