• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia 8010
#1
Dobrý deň.

Máte niekto skúsenosť, alebo ste riešili? Kúpil som TV Box s Android TV 11  Nokia 8010. Všetko šlape ako má, len robí problém so zvukom pri DD+
Pri DD+ zvuk od začiatku seká alebo chrastí. Nastavenie som riešil podľa návodu. 
TV je LG-42LF652V  prepojené HDMI, skúšal som aj opticky cez toslink. Bez rozdielu
Box je pripojený káblovo, download nameraný cez speedtest priamo na boxe je 350 Mb/s.
Skúšal som aj film stiahnuť na domáce nasko, a pustiť ho priamo odtiaľ cez box, ale seká aj tak.
Treba to najek špeciálne nastaviť? alebo má SCC nejaký problém DD+ ?

Ďakujem za kažú radu
  Odpovědět
#2
riesis SC, alebo SCC?
ale to je jedno ... ak si to naozaj nastavil podla toho navodu, tak by nemal byt problem s audiom. Problem s audiom sa podoba tomu, ked mas zle nastavene KODI a nemas ho teda podla nastavenia v navode. Ak to mas zle nastavene, tak potom ti box dekoduje audio a snazi sa ho syncovat s videom. Toto robi SW (asi nieje podpora pre HW) a nasledne sa to audio snaci znova encodovat aby ho mohol poslat cez HDMI do TV. Toto samozrejme nezvlada CPU a tak ti to seka. Mozno ak by si poslal kodi.log, tak by som vedel pomoct...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(10.05.2023, 17:04)BBaron Napsal(a): riesis SC, alebo SCC?
ale to je jedno ... ak si to naozaj nastavil podla toho navodu, tak by nemal byt problem s audiom. Problem s audiom sa podoba tomu, ked mas zle nastavene KODI a nemas ho teda podla nastavenia v navode. Ak to mas zle nastavene, tak potom ti box dekoduje audio a snazi sa ho syncovat s videom. Toto robi SW (asi nieje podpora pre HW) a nasledne sa to audio snaci znova encodovat aby ho mohol poslat cez HDMI do TV. Toto samozrejme nezvlada CPU a tak ti to seka. Mozno ak by si poslal kodi.log, tak by som vedel pomoct...
Ahoj. Keď pozerám niečo cez Sream & Cinema tak mám problémy s tým zvukom.

Tu je log, snáď to je dobre stiahnuté https://paste.kodi.tv/qalelatoca 

Ďakujem
  Odpovědět
#4
@"fefe" log nema zapnuty debug, ale s tym audiom aj tak asi nepomozem. plugin posle do KODI link s videom a potom sa o vsetko stara KODI. Plugin uz na prehravanie nema dosah.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)