• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pád pri otvorení Filmy/ Novinky dabované
#1
Ahojte,

Potreboval by som pomôcť, od včera 2.6.23 mám tento problém, neviem si s ním dať rady, skúšal som aj reinštalovať kodi, nepomohlo. Log pridávam, ďakujem vopred. Padne to až do Home obrazovky TV kde zostane TV zamrznutá, musim vytiahnuť z elektriky.
  Odpovědět
#2
Zdravím, mám ten istý problém
  Odpovědět
#3
To iste robi aj mne
  Odpovědět
#4
Aj u mňa ten istý problém.
Ja síce používam verziu 18.9 som s ňou spokojný.
Mám nastavený vzhľad CS .
A dva dni nazad padá a padá .
  Odpovědět
#5
Ten isty problem aj u mna
  Odpovědět
#6
niekomu to pada niekomu nie, bol som u syna i jemu to pada v coreelecu nexus, tak som to unho skusil nahodit i na android tv tcl a tam problem nie je ,nuz len p. @"BBaron" to moze opravit
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#7
no, pozeram ten log, ale okrem toho, ze tam niekto stlacal sipku dole nevidim ziadnu chybu...log tam konci, asi spadla aplikacia ... asi to chce zapnut podrobnejsie debugovanie. Mne to ani na jednom zariadeni nerobi, tak to neviem odhalit. predpokladam, ze tam je bud nejaky zly obrazok, alebo nejake data, ktore KODI akosi "neprezije".
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
zdravim, u mna tiez. Na Shielde padaju dve verzie (Kodi + Maven Kodi Nerds), na Google Chromecast HD ide v pohode.
  Odpovědět
#9
(05.06.2023, 18:08)BBaron Napsal(a): no, pozeram ten log, ale okrem toho, ze tam niekto stlacal sipku dole nevidim ziadnu chybu...log tam konci, asi spadla aplikacia ... asi to chce zapnut podrobnejsie debugovanie. Mne to ani na jednom zariadeni nerobi, tak to neviem odhalit. predpokladam, ze tam je bud nejaky zly obrazok, alebo nejake data, ktore KODI akosi "neprezije".
Ahoj,

Update:
Vojdem do Filmy/ novinky dabované a keď prejdem na film "Prelomiť ľady" vtedy to padne, pri ničom inom, seriály v pohode, iba tam kde sa objaví tento film je problém. Nový log v prílohe.
Ak by sa ti dalo, skús prosím ťa zmazať ten film, či fakt nie je problém v ňom...


Ako zapnúť podrobnejšie debugovanie neviem, ak tak prosím o návod a urobím.

Ďakujem.


@BBaron do SZ som ti poslal podrobný log, dúfam, že pomôže.


Přiložené soubory
.zip   kodi.zip (Velikost: 18.67 KB / Stažení: 12)
  Odpovědět
#10
Dobrý večer ja mam kodi 20,1 a na stream cineme mi neprehrá žiadny film po pár sekundách po pusteni filmu sa resetuje aplikacia kodi skúšal som aj staršie verzie a stále je to rovnako ale seriály idu bez problémov a mám to na android tv sony
  Odpovědět
#11
skuste to teraz, ci to funguje. Bol tam jeden poster z csfd, ktory mal 18.3MB a niektore zariadenia to nezvladali otvorit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
(07.06.2023, 16:14)BBaron Napsal(a): skuste to teraz, ci to funguje. Bol tam jeden poster z csfd, ktory mal 18.3MB a niektore zariadenia to nezvladali otvorit....
Ide to hurá
  Odpovědět
#13
Ďakujem, pomohlo.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)