• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi padá
#1
Zdravím mám kodi vo verzií 19.4 na Tv Thomson 55uh7500.Stale keď spustim film 4k alebo stačí aj full hd ktoré ma viac GB tak mi zhodí celé kodi dole a ocitnem sa na domovskej obrazovke televízora. Viete s tým poradiť nechce sa mi veľmi aktualizovať keďže mám nastavené už aj Skylink live tv že by sa mi nevymazalo no ale keď bude treba tak čo už.
  Odpovědět
#2
Ahojte aj ja mám taky istý problém akurát mám kodi nexus 20 na xiaomi stick a pri zapnutý na knižnicu filmov samé vypýna a nejde my ani urobiť úplný reset zariadenia ak chcem dimitrology nainštalovať nejde nepustí ma ďalej. Už som to asi 10 krát odinštalovala a znova nainštalovala a nič vie niekto poradiť ako na to čo mám ešte urobiť
  Odpovědět
#3
Ja to isté od včera. Mám Kodi 20.1 na Android TV a pri filmoch to padá. Pri selekcii filmu v sekcii Novinky ale aj pri prehrávaní filmu ma to vyhodí do hlavnej obrazovky TV. Skúšal som už aj preinštalovať appku so základným skinom s jediným doplnkom (StreamCinema CZ SK) a stále to padá. Nevie niekto čo s tým?
  Odpovědět
#4
chlapci treba zalogovat chybu! skúšal som na androide Homatics Box R Plus novinky dabovane a čokoľvek pustím nič nepadá, skúšane na kodi nexux i omega a nemam problém, alebo žeby to bolo opravené? https://photos.app.goo.gl/rFkNcTU7kU8JYM3y9, inak pre zaujímavosť uz sa písalo o tom tu https://forum.cder.sk/thread-761.html
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
zatiaľ to nepadá vyskúšam ešte cez víkend poriadne.
  Odpovědět
#6
Ahojte mne nejde vobec spustit film na SC na X96 mini. Uz sa nedostanem ani do nastavenia. Mam uz stary HW?
  Odpovědět
#7
@"ceco7301" supni don coreelec a mas po probleme
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#8
Mám vyskúšané nič nepadalo aspon mne takže problem bol asi vyriešení chyba bola asi naozaj v tom plagáte ktorý robil šarapatu.
  Odpovědět
#9
ja som hodil vsetky plagaty cez sluzbu na upravu fotiek a tato problemova fotka sa prestala zobrazovat, lebo ju ten SW nedokaze nacitat. Ona ta fotka je nejaka divna mal som az pocit, ze je tam schovane nieco, co tam nema byt ... ako keby tam bol virus. Fotka sa cela nacitala, ale potom sa este stahovalo dalsich 16MB. Viem, ze JPEG ma taku moznost, ze sa za data s obrazkom da dat napriklad spustitelny program, ktory sa nasledne da nejako spustit ... Big Grin takze cez tuto sluzbu to bude o nieco rychlejsie nacitane a aj bezpecnejsie a obrazky budu zaberat na disku omnoho menej dat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)